вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

1 cтраница

 

779568
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
65
192
65
1152
779568

Час: 2021-12-06 09:42:07
Visitors Counter

Новини об'єднання

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

img den zbroun sul 1 1

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців із
Днем Збройних сил України.

Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння
українському народу 
гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Детальніше...

КИЇВСЬКА МІСЬКПРОФРАДА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО РОБОТИ МІЖНАРОДНОГО ОНЛАЙН-ФОРУМУ «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ 2030»

Без названия 1Київська міськпрофрада 02-03 грудня 2021 року взяла участь у міжнародному онлайн-форумі «Людський капітал – 2030», проведеному Національним агентством кваліфікацій спільно з соціальними партнерами.

Детальніше...

ВІДПОВІДЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

изображение viber 2021 12 02 15 36 13 708

Детальніше...

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

изображение viber 2021 12 02 11 53 26 70102 грудня 2021 року Київською міськпрофрадою проведено семінар за участю представників з питань охорони праці членських організацій.

Детальніше...

ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – НА ПРОФСПІЛКОВОМУ КОНТРОЛІ

изображение viber 2021 12 01 12 33 46 88101.12.2021 Київська міськпрофрада взяла участь у черговому засіданні Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулося в режимі відеоконференції через платформу ZOOM.

Детальніше...

Новини членських організацій

ТУРНІР З ШАХІВ НА АТ«ФАРМАК» «FARMAK CHALLENGE 2021»

67247042 1121816501539799 8760549457709236224 nУ рамках спортивних змагань «Farmak Challenge 2021» у АТ «Фармак», який відноситься до Київської міської організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, пройшов турнір з шахів. Шістнадцять фармаківців змагались за звання найкращого шахіста.
У звязку з карантинними обмеженнями турнір проходив у режимі онлайн на ігровому майданчику www.lichess.org. У онлайн турнірі брали участь лише працівники «Фармак».

Детальніше...

КИЇВСЬКА ПРОФСПІЛКА ЕНЕРГЕТИКІВ ВПРОВАДЖУЄ НОВІ ДІСТАНЦІЙНІ ФОРМИ РОБОТИ

3750Карантинні обмеження вимагають пошуку нових форм спілкування і діяльності. 18-19 листопада міський комітет Київської профспілки енергетиків провів плановий щомісячний навчальний семінар з головами профспілкових органів у новому форматі - відеопрезентації, яка розміщена на каналі профспілки в YouTube. Відеопрезентацію вели голова профспілки Юрій Бондаренко, головний бухгалтер міського комітету Ірина Калініченко та правовий інспектор Ольга Можаєва. Доповідачі у стислій формі проінформували про стан профспілкових справ в цілому та конкретно в Київській профспілці енергетиків, прокоментували постанови, прийняті на останньому засіданні міського комітету, поставили завдання та дали рекомендації з практичних питань. Відповідно до вимог часу, міський комітет велику увагу приділяє використанню у роботі сучасних електронних засобів комунікацій. Щоденно сайт профспілки відвідує понад 1000 користувачів. Ми підтримуєм сторінку в Facebook, канал в YouTube, спільноту та групи в в Viber, використовуємо ZOOM, інші програми, месенджери. Маємо сподівання, що нова форма навчання буде зручною та ефективною.

Детальніше...

ЗМІНА ІСТОТНИХ УМОВ ПРАЦІ Ч. 3, 4. СТ. 32 КЗППУ

енергетикиПитання щодо зміни істотних умов праці врегульоване ч.3 ст.32 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП), якою визначено, що у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, допустима зміна істотних умов праці, якщо робота продовжується за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, встановлення або скасування неповного робочого часу, режиму роботи, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Детальніше...

Матеріали з питань: "Переведення працівника на іншу роботу" та "Переміщення працівника на інше робоче місце"

енергетикиВ Кодексі законів про працю України існують певні статті, які користуються підвищеною увагою. До Київського міськкому профспілки енергетиків надходить багато питань щодо норм статті 32, яка регламентує переведення та переміщення працівників, а також зміну істотних умов праці. Тому міськком енергетиків вирішив оновити та "розділити" ст. 32 на складові. Відповідні матеріали з питань: "Переведення працівника на іншу роботу" та "Переміщення працівника на інше робоче місце" вже розміщені в розділі "Юридичні консультації" на сайті (http://kievprofenergo.in.ua/page/9/). Стаття "Зміни істотних умов праці" готується та буде розміщена найближчим часом.

Детальніше...

ПОНОВЛЮЄТЬСЯ РОБОТА ПРАТ «ДОЗ «ЯВІР» ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ «АРТЕМ».

артемДиректор ПрАТ «ДОЗ «Явір» Державної акціонерної компанії «Артем» Микола Кузьмич Строкоус повідомив, що через карантин підприємство спочатку призупинило виробництво як спеціальної продукції оборонного призначення так і реабілітаційних виробів. Зараз, користуючись, нормами постанови КМУ від11 березня №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема п.8, який дозволяє діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, поновилося виготовлення дерев’яних реабілітаційних крісел моделей 375 та їх модифікацій, реабілітаційних стільців моделі 360. Всього зараз в роботі біля 60 екземплярів цих виробів. Імпортні комплектуючи є в запасі, а з вітчизняними – допомагають постачальники. До роботи залучено поки 12 працівників, звичайно, із дотриманням усіх заходів протиепідеміологичної безпеки.
                                  Голова ПО ПАУ В ДАХК «Артем» Олександр Кельїн.

Важливо !


Своїми заявами та антисоціальною політикою народний депутат України та Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Комітету, політика якого має будуватися на принципах рівності громадян, не лише дискредитує народних депутатів України від політичної партії «Слуга народу», а й громадян України, Верховну Раду України та державу загалом, та ставить під сумнів конституційне визначення нашої держави як соціальної.
Київська міськпрофрада, яка послідовно та цілеспрямовано виступає за вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо економічного і соціального розвитку України, м. Києва та шляхів вирішення існуючих проблем у цих сферах, вражена відвертою демонстрацією правового нігілізму, плануванням трудових та соціальних перспектив (зокрема, законопроєкти за реєстр. №№ 5388, 5371, 3115), які принижують громадян України, йдуть врозріз із міжнародними зобов’язаннями України, європейськими соціальними стандартами, порушують основні положення Декларації прав людини і Конституції України, низку інших міжнародних та українських законодавчих актів і конвенцій.
Враховуючи негуманну та антисоціальну політику народного депутата України Галини ТРЕТЬЯКОВОЇ, Президія Київської міськпрофради вимагає від Голови Верховної Ради України та депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» відсторонити її від сесійних засідань, та на підставі статі 83 Регламенту Верховної Ради України, частини третьої статті 7 Закону України «Про Комітети Верховної Ради України» внести пропозицію про відкликання Галини Третьякової з посади Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у зв’язку з її незадовільною роботою.

Схвалено Президією Київської міськпрофради 19 жовтня 2021 року

Фонди та цільові внески

ФОНД СОЛІДАРНОСТІ

Фонд солідарності Київської міської ради профспілок створено з метою підтримки колективних міжспілкових акцій.

Зробити членський або благодійний внесок до Фонду солідарності Міськпрофради можна за реквізитами:

Отримувач: МІСЬКПРОФРАДА, код ЄДРПОУ 02670408

п/р UA 52 322313 00000 2600 3 0000 24499 відкритий в АТ „Укрексімбанк” у м. Києві;

Призначення платежу: «Цільовий внесок до Фонду солідарності Міськпрофради»

 

fond solidarnosti

Наші сувеніри

kepkiКепки            papkiПапки  

shchodennikiЩоденники  insheІнше