вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-272-11-47

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
692934
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
187
151
187
3594
692934

Час: 2021-04-12 15:53:08
Visitors Counter

Новини об'єднання

ЗАКОНОПРОЄКТ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ ФУНКЦІЙ ФОНДУ СОЦСТРАХУ ПОТРЕБУЄ ДООПРАЦЮВАННЯ

c6a1bf8b daf9a729f085ac8a979a51cd17ce73c2На розгляд Спільного представницького органу об’єднань профспілок надійшов проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації функцій Фонду соціального страхування України». Законопроєктом пропонується внесення кардинальних змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (№ 1105-XIV).
Вказаний законопроєкт містить низку вкрай негативних змін, які направлені на звуження прав застрахованих осіб, що заборонено ст. 22 Конституції України.

Детальніше...

«НІ» ДРУГІЙ ХВИЛІ НАСТУПУ ВЛАДИ НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ І ПРОФСПІЛОК

13 03Зазнавши фіаско через потужний спротив українських працівників і спілчан щодо прийняття в турборежимі сумнозвісного законопроєкту «Про працію (№ 2708) ) та щодо прав профспілок (№ 2681), влада не залишає намірів провести дерегуляцію та лібералізацію трудових відносин.
01.04.2021 на засіданні Урядового комітету з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики розроблений Мінекономіки України законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» було ухвалено та рекомендовано внести його на розгляд Уряду України.

Детальніше...

ПЕРЕМОГА ДЮСШ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

1 місце спортивне орієнтування Пуща водицяЗ 24 и по 29 березня 2021 року на лісових масивах Львівської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Честь столиці представляли вихованці школи профспілок м. Києва – Київська дитячо-юнацька спортивна школа "Пуща-Водиця" та зайняли перше місце в загальнокомандному заліку.

Детальніше...

ГАРНА НОВИНА. З ТРАВНЯ ЦІНА ГАЗУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ БУДЕ ЗАФІКСОВАНА НА РІК.

imagesЗа інформацією Голови правління Асоціації постачальників енергоресурсів Артема Компана, з 01 травня 2021 року всі побутові споживачі природного газу будуть переведені на річний контракт з фіксованою ціною ресурсу.
«Ціна газу для населення буде зафіксована з 1 травня поточного року до 30 квітня наступного. Це дозволить застрахувати українців від стрибків цін на газ, особливо відчутних під час опалювального періоду», — сказав Компан.

Детальніше...

ПРО ПЕРЕХІД НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ АПАРАТУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ

1feed695c263ccebd0a915a1945be2d9Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації ) від 20 березня 2020 року № 488 «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території міста Києва» працівники апарату Київської міськпрофради переходять з 05 квітня 2021 року на дистанційну форму роботи.

Детальніше...

Новини членських організацій

КИЇВСЬКА ПРОФСПІЛКА ЕНЕРГЕТИКІВ ВПРОВАДЖУЄ НОВІ ДІСТАНЦІЙНІ ФОРМИ РОБОТИ

3750Карантинні обмеження вимагають пошуку нових форм спілкування і діяльності. 18-19 листопада міський комітет Київської профспілки енергетиків провів плановий щомісячний навчальний семінар з головами профспілкових органів у новому форматі - відеопрезентації, яка розміщена на каналі профспілки в YouTube. Відеопрезентацію вели голова профспілки Юрій Бондаренко, головний бухгалтер міського комітету Ірина Калініченко та правовий інспектор Ольга Можаєва. Доповідачі у стислій формі проінформували про стан профспілкових справ в цілому та конкретно в Київській профспілці енергетиків, прокоментували постанови, прийняті на останньому засіданні міського комітету, поставили завдання та дали рекомендації з практичних питань. Відповідно до вимог часу, міський комітет велику увагу приділяє використанню у роботі сучасних електронних засобів комунікацій. Щоденно сайт профспілки відвідує понад 1000 користувачів. Ми підтримуєм сторінку в Facebook, канал в YouTube, спільноту та групи в в Viber, використовуємо ZOOM, інші програми, месенджери. Маємо сподівання, що нова форма навчання буде зручною та ефективною.

Детальніше...

ЗМІНА ІСТОТНИХ УМОВ ПРАЦІ Ч. 3, 4. СТ. 32 КЗППУ

енергетикиПитання щодо зміни істотних умов праці врегульоване ч.3 ст.32 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП), якою визначено, що у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, допустима зміна істотних умов праці, якщо робота продовжується за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, встановлення або скасування неповного робочого часу, режиму роботи, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Детальніше...

Матеріали з питань: "Переведення працівника на іншу роботу" та "Переміщення працівника на інше робоче місце"

енергетикиВ Кодексі законів про працю України існують певні статті, які користуються підвищеною увагою. До Київського міськкому профспілки енергетиків надходить багато питань щодо норм статті 32, яка регламентує переведення та переміщення працівників, а також зміну істотних умов праці. Тому міськком енергетиків вирішив оновити та "розділити" ст. 32 на складові. Відповідні матеріали з питань: "Переведення працівника на іншу роботу" та "Переміщення працівника на інше робоче місце" вже розміщені в розділі "Юридичні консультації" на сайті (http://kievprofenergo.in.ua/page/9/). Стаття "Зміни істотних умов праці" готується та буде розміщена найближчим часом.

Детальніше...

ПОНОВЛЮЄТЬСЯ РОБОТА ПРАТ «ДОЗ «ЯВІР» ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ «АРТЕМ».

артемДиректор ПрАТ «ДОЗ «Явір» Державної акціонерної компанії «Артем» Микола Кузьмич Строкоус повідомив, що через карантин підприємство спочатку призупинило виробництво як спеціальної продукції оборонного призначення так і реабілітаційних виробів. Зараз, користуючись, нормами постанови КМУ від11 березня №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема п.8, який дозволяє діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, поновилося виготовлення дерев’яних реабілітаційних крісел моделей 375 та їх модифікацій, реабілітаційних стільців моделі 360. Всього зараз в роботі біля 60 екземплярів цих виробів. Імпортні комплектуючи є в запасі, а з вітчизняними – допомагають постачальники. До роботи залучено поки 12 працівників, звичайно, із дотриманням усіх заходів протиепідеміологичної безпеки.
                                  Голова ПО ПАУ В ДАХК «Артем» Олександр Кельїн.

Київська міська профспілка працівників, підприємців торгівлі, ресторанного господарства, послуг та суміжних сфер діяльності діє щодо вирішення проблемних питань

9 квітня 2020 року Київська міська профспілка працівників, підприємців торгівлі, ресторанного господарства, послуг та суміжних сфер діяльності звернулася до Голови Київської міськдержадміністрації Віталія Кличка та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з проханням щодо забезпечення фінансуванням на період карантину працівників районних комунальних підприємств, які надають послуги з харчування в навчальних закладах м. Києва.

Детальніше...

Важливо !

    В нашій державі запрацював ринок газу. Проте, в реаліях українським споживачам цієї соціально важливої, життєво необхідної послуги нічого позитивного це не принесло. Другий місяць поспіль в Україні зростають ціни на газ. Всі постачальники газу переглянули свої ціни і в листопаді 2020 року в середньому зростання по ринку склало 25% – від 6,0 до 8,96 гривень за кубометр. Різниця в ціні газу у різних постачальників досягає 35%. Це пов’язано з тим, що в Україні, згідно з методикою розрахунку ціни на газ, орієнтиром є паритет імпорту. Оптова ціна газу всередині країни встановлюється виходячи з ситуації та ринкової кон’юктури, які на даний момент сформувалися в Європі. Найближчий до України газовий хаб розташований в Нідерландах – TTF, до нього і прив’язані котировки, які змінюються за станом на даний конкретний час. Як наслідок, ціни на таких хабах залежать від сезонного фактору.
   Лібералізація ринку газу є позитивом для компаній, але від цього потерпають споживачі. Подорожчання газу призведе до зростання платіжок за опалення, підвищення цін на товари та послуги, що в умовах сьогодення, коли держава продовжує складну боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19, є додатковим фінансовим тягарем для громадян.
  Станом на кінець вересня 2020 року заборгованість населення України за постачання та розподіл природного газу складала 21,1 млрд грн; заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги – 54,3 млрд грн. Стрімко зростає заборгованість із виплати заробітної плати. Лише по м. Києву станом на 01.10.2020 заборгованість із зарплати складала 353 млн грн. Втричі більше у порівнянні з минулим роком в столиці зросла кількість безробітних.
   Враховуючи зазначене, Київська міськпрофрада висловлює категоричний протест проти зростання ціни на природний газ для споживачів й вимагає від Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України:
• невідкладного погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах усіх форм власності і недопущення її виникнення у майбутньому;
• запровадження владою умов для реальної, а не формальної конкуренції, оскільки формальна конкуренція на ринку газу, яка є на сьогодні, не передбачає цінову конкуренцію;
• посилення заходів соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання цін на газ.

Схвалено Президією Київської міськпрофради 27.10.2020

 

Фонди та цільові внески

ФОНД СОЛІДАРНОСТІ

Фонд солідарності Київської міської ради профспілок створено з метою підтримки колективних міжспілкових акцій.

Зробити членський або благодійний внесок до Фонду солідарності Міськпрофради можна за реквізитами:

Отримувач: МІСЬКПРОФРАДА, код ЄДРПОУ 02670408

п/р UA 52 322313 00000 2600 3 0000 24499 відкритий в АТ „Укрексімбанк” у м. Києві;

Призначення платежу: «Цільовий внесок до Фонду солідарності Міськпрофради»

 

fond solidarnosti

Наші сувеніри

kepkiКепки            papkiПапки  

shchodennikiЩоденники  insheІнше