вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
520257
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
231
293
231
4433
520257

Час: 2019-08-19 23:22:26
Visitors Counter

Важливо !

Як розповів один із ініціаторів заходу ‑ директор ДЮСШ «Буревісник» Київської міської ради профспілок віце-президент Федерації з академічного веслування м. Києва Антон Продан, пропозицію проведення суботника з благоустрою акваторії Матвіївської затоки підтримали столичні профспілки, керівництво КМДА та спортивна громадськість міста, тим більше, що толока проводиться у період проведення загальноміського двомісячника з благоустрою столиці України. Загалом же у заходах із прибирання протягом двох днів взяло участь понад 1,5 тис. осіб.

До учасників толоки приєдналися Київський міський голова Віталій Кличко, заступник голови Міськпрофради Володимир Любарець, який зазначив, що завдяки ініціативі профспілок столиці та громадських організацій у суботнику беруть участь практично вся спортивна громадськість міста, але більшість – це діти, які займаються в ДЮСШ на Трухановому острові. Це вихованці ДЮСШ з академічного веслування «Буревісник», ДЮСШ «Славутич», ДЮСШ «Київ».

Відповідаючи на питання киян щодо створення на Трухановому острові комфортної зони відпочинку Віталій Кличко зазначив, що у планах КМДА зробити Труханів острів центром відпочинку киян».

Під час толоки було прибрано територію біля акваторії Водного стадіону, берегову та зелену зону. За час роботи учасники суботника назбирали чимало мішків сміття, щоб вивезти яке знадобилося кілька вантажівок.

Загалом же толока пройшла в дружній, товариській атмосфері та гарному настрої. Більшість учасників запропонували проведення прибирання Труханова острова зробити щорічним заходом і продумати організацію чаювання чи частування кулішем – це допомогло б в наступні роки запрошувати до заходу сім’ї киян.

Управління організаційно-інформаційної роботи,
кадрового забезпечення і загальних питань Міськпрофради