16104
1231220

Час: 2024-04-19 07:10:50
Visitors Counter

Чемпіонат світу з академічної греблі до 23-х років проходив з 11 по 15 липня 2012 року на гребному каналі в місті Тракай, Литва. 56 країн та 815 спортсменів заявили на участь у змаганні. Українська збірна до Чемпіонату світу готувалася на спортивних базах Київської міської Ради профспілок – ДЮСШ «Славутич» (директор Анатолій Майстренко) та ДЮСШ «Буревісник» (директор Антон Продан). Головний тренер збірної Олег Волощук.
У заключний день чемпіонату проводилися малі і головні фінали змагань. У фіналі чоловічих одиночок легковаговиків по шостий воді стартував український спортсмен Ігор Хмара - вихованець ДЮСШ "Буревісник" . Наш спортсмен вийшов у фінал і посів почесне 6-е місце. Це найкращий виступ за всю історію незалежної України. Сам Ігор Хмара і його тренери Продан Сергій Костянтинович та Продан Антон Сергійович кажуть, що це великий успіх, хоча розраховували завоювати і привезти в Україну медаль, тому що у фінал Ігор вийшов з кращим часом, але на останньому етапі змагань погода піднесла несподіваний сюрприз, дув сильний вітер з 6-й доріжки на 1-ю, по якій йшов наш спортсмен. Ми вітаємо Ігоря Хмару, його тренерів за досягнення високого результату і бажаємо великих перемог в майбутньому. Ігор виступав на Чемпіонаті світу під прапором Київських профспілок і у формі кредитної спілки, як спонсорів, що зробили неоціниму підтримку при підготовці спортсмена. Тренери і спортсмен впевнені, що надалі наш вихованець Ігор Хмара стане чемпіоном світу, завоює ліцензію на Олімпійські ігри.

Чоловічі четвірки парні. За четвертою воді стартувала збірна України. Зі старту українські веслярі потужно пішли вперед, і не поступилися лідерством нікому, фінішувавши першими і заробивши золото чемпіонату світу. За друге і третє місце боротьба була неабиякою, в результаті Італія посіла друге місце, Австралія - ​​третє.
Вітаємо Олександра Надтока, Антона Бондаренко, Атрема Верестюка і Андрія Михайлова з перемогою на Чемпіонаті світу 23!