вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

1 cтраница

 

779587
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
84
192
84
1171
779587

Час: 2021-12-06 10:35:36
Visitors Counter

Важливо !


Цим Законом встановлено, що держава забезпечує страхові виплати постраждалим від коронавірусної хвороби (COVID-19) медичним працівникам закладів охорони здоров’я всіх форм власності. Так, для цілей ст. 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичними працівниками (працівниками) закладів охорони здоров’я вважатимуться: медичні працівники закладів охорони здоров’я всіх форм власності, наймані медичні працівники фізичних осіб – підприємців, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, а також фізичні особи – підприємці, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики і безпосередньо надають медичну допомогу.
Зараз страхові виплати у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, поширюються на медичних працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я.

Відділ правового забезпечення
Київської міськпрофради