вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
476644
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
158
108
158
3603
476644

Час: 2019-02-18 17:20:46
Visitors Counter

Важливо !

     01 лютого 2018 року відбулося виїзне засідання – консультація з членами первинної профспілкової організації ПАУ в ДАХК «Артем». У заході взяли участь: заступник Голови Міськпрофради О.Л. Панова, Голова правління Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» Т.М. Орисенко, начальник Управління пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного фонду України у м. Києві Л.М. Грєбєннікова, головний спеціаліст Управління соціально-економічних відносин та соціального діалогу Міськпрофради О.М. Александрова, а також Голова первинної профспілкової організації ПАУ в ДАХК «Артем О.Д. Кельїн та його заступник С.О. Чумак.

4444

     Під час засідання членів первинної профспілкової організації було поінформовано та всебічно обговорено такі питання:
1. Вступне слово та про реформи у сфері охорони здоров’я. Доповідач – заступник Голови Міськпрофради Панова Олена Леонтіївна.
2. Про реформи у сфері житлово-комунального господарства (у зв’язку із прийняттям Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, введення його в дію відбудеться 10.06.2018). Доповідач – головний спеціаліст Управління соціально-економічних відносин та соціального діалогу Міськпрофради Александрова Ольга Миколаївна.
3. Нововведення та зміни у пенсійному забезпеченні. Доповідач – начальник Управління пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного фонду України у м. Києві Грєбєннікова Людмила Миколаївна.
4. Інформація щодо послуг Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця». Доповідач – Голова правління Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» Орисенко Тетяна Миколаївна.
     Крім того, доповідачі надали відповіді на низку запитань учасників заходу, принагідно поінформували щодо дій та заходів Міськпрофради, спрямованих на захист членів профспілок столичного регіону, запросили до участі у розширеній нараді Міськпрофради 13 лютого ц.р. тощо.
     По закінченню засідання, фахівці Міськпрофради О.Л. Панова та О.М. Александрова, а також начальник Управління пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного фонду України у м. Києві Л.М. Грєбєннікова, за запрошенням Голови первинної профспілкової організації ПАУ в ДАХК "Артем" О.Д.Кельїна та його заступника С.О. Чумака, відвідали національний музей ДАХК «Артем». Під час екскурсії О.Д. Кельїн цікаво та змістовно розповів про історію музею, експонати, які в ньому представлені.
     Зустріч відбулася в дружній робочій атмосфері, учасники заходу відзначили нагальну необхідність подальших консультацій.

666

Управління соціально-економічних відносин та соціального діалогу