вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
476637
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
151
108
151
3596
476637

Час: 2019-02-18 17:09:15
Visitors Counter

Важливо !

     6 лютого 2018 р. відбулася розширена нарада Київської міської ради профспілок, із запрошенням голів первинних профспілкових організацій, яку провів Голова Міськпрофради Валентин Мельник.

imgonline com ua CompressBySize PlYEKx4fVDk

     На порядку денному були такі питання:
1. Впровадження Соціальної картки для членів профспілкових організацій, які входять до складу ФПУ, її переваги. Робота, що здійснюється у сфері надання соціальних послуг, передбачених цією іменною багатофункціональною карткою (доповідач – директор Центру соціальних послуг Навроцький Костянтин Сергійович).
2. Зміни і нововведення в законодавчій базі України з питань охорони праці (доповідач – заступник керівника Департаменту охорони праці Федерації профспілок України Маціяшко Валентин Аполлінарійович).

  Відкриваючи засідання, Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник поінформував присутніх, що наприкінці березня ц.р. на четверте засідання Ради ФПУ виноситься питання щодо організаційного й фінансового зміцнення Федерації профспілок України, її членських організацій задля посилення ефективності дій, спрямованих на захист прав членів профспілок, а також зазначив, що вже багато років у профспілковому середовищі працює система соціальної картки, при ФПУ створена Робоча група, до складу якої він входить, з напрацювання пропозицій щодо поліпшення змістового наповнення картки.
     Директор Центру соціальних послуг Костянтин Навроцький виступив перед учасниками засідання з презентацією й детально розповів, що представляє собою Соціальна картка, хто може нею користуватися, для кого вона створена й на яких умовах, озвучив спектр послуг, які може отримати власник картки на території України.

imgonline com ua CompressBySize HoO2ASU5UFw73
   Соціальна картка надає можливість члену профспілки користуватися низкою послуг на безоплатній основі. Для цього слід зателефонувати на гарячу лінію колл-центру, за номером телефону (безплатно): 0-800-210-308 (працює цілодобово):
- Юридична підтримка. Працює програма «Адвокат 24» – з виїздом фахівця, складається протокол, з’ясовуються обставини тощо.
- Сервіс надання допомоги в дорозі.
- Он-лайн допомога доктора за телефоном (тільки до 20.00).
- Знижка на газових заправках, АЗС WOG.
- Дисконтна знижка в готелях, санаторіях.

imgonline com ua CompressBySize qk21yO5mToto
     Вартість такої Соціальної картки для ФПУ – 40 гривень. На сьогодні нею користуються 100 тис. членів профспілок, нещодавно Центр соціальних послуг випустив ще 150 тис. карток.

imgonline com ua CompressBySize 3rSTsrqGZeQm8P
     Під час обговорення члени столичних профспілок поставили низку запитань та внесли відповідні пропозиції, які будуть озвучені під час засідання вищевказаної Робочої групи при ФПУ Головою Міськпрофради В.П. Мельником.

imgonline com ua CompressBySize 3qMz7cK0VKkO

imgonline com ua CompressBySize 3Y0wvkdWVGJ8EKc

imgonline com ua CompressBySize 5vFIRJ6RYUGXew

imgonline com ua CompressBySize 5VSCyHdip8u

imgonline com ua CompressBySize cId17u8cDCBATNS

imgonline com ua CompressBySize cZ8Gmas8vPu

imgonline com ua CompressBySize gzq177vg0WP

imgonline com ua CompressBySize i0llDwFd8u0aXKI9

imgonline com ua CompressBySize dlPAuG25nWHeXG

imgonline com ua CompressBySize LHQGvauLVvV

imgonline com ua CompressBySize vbghz1mDNhVAT1

imgonline com ua CompressBySize xdtExSU77LI
     З другого питання порядку денного, заступник керівника Департаменту охорони праці Федерації профспілок України Валентин Маціяшко поінформував присутніх щодо змін і нововведень у законодавчій базі України з питань охорони праці та проведеної ФПУ роботи з удосконалення нормативно-правових актів з питань охорони праці.

imgonline com ua CompressBySize 5YS8hF8As3
     Заступник Голови Київської міської ради профспілок Олена Панова поінформувала учасників наради щодо звернення Міськпрофради до постійної Комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу з проханням делегувати уповноваженого представника Комісії до складу Робочої групи при Міськпрофраді з доопрацювання та удосконалення норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», прокоментувала отриману відповідь від Київської міської ради, повідомила, що до складу зазначеної Робочої групи делеговано члена постійної Комісії Київради В.В. Грушка.
     Також повідомила щодо відповіді Мінекономрозвитку стосовно ціноутворення на продукти харчування, отриманої за результатами розгляду заяви Міськпрофради до Кабінету Міністрів України, схваленої в грудні 2017 року на засіданні Президії, з вимогою відновити державне регулювання цін на соціально значущі товари та послуги.
     Враховуючи формальну відписку Міністерства, вирішено це питання розглянути більш детально на засіданні КМТСЕР. Також зазначила, що задля навчання членів профспілок стосовно надання первинної медичної допомоги, Міськпрофрада звернулася до Департаменту охорони здоров’я КМДА.
     Начальник Управління з гуманітарних питань Людмила Литвин поінформувала учасників наради, що КМДА розробила нове Положення про надання пільгових путівок для дитячого оздоровлення (перебуває на реєстрації в Мін’юсті), наявний єдиний державний Реєстр дітей-пільговиків, а також нагадала про конкурс рукоділля серед членів профспілкових організацій м. Києва, що буде проведений Міськпрофрадою з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня, та закликала до 20 лютого ц.р. надати Київській міській раді профспілок роботи. Переможець визначатиметься шляхом анонімного анкетування.

Управління соціально-економічних відносин та соціального діалогу