вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
470472
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
127
211
766
2851
470472

Час: 2019-01-18 11:33:09
Visitors Counter

Важливо !

DSCN6789За результатами обговорення питання 1 порядку денного було вирішено:
• Надіслати вимоги, озвучені під час проведення заходу з відзначення 1 Травня, голові Київській держміськадміністрації Кличку В.В. та Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.
• Створити постійно діючий штаб з підготовки та проведення щорічного заходу з відзначення 1 Травня.
За результатами обговорення питання 2 вирішено 14 червня ц.р. об 11.00 в готелі «Турист» провести IV засідання Ради Київської міськпрофради, на якому розглянути такі питання:
• Про організаційне і фінансове зміцнення Київської міськпрофради та її членських організацій задля посилення ефективності дій на захист прав членів профспілок;
• Про зміни у складі членів Ради Київської міськпрофради;
• Про участь профспілок столичного регіону у виборах до органів державної та місцевої влади.
DSCN6774Під час обговорення питання 3, членські організації висловили занепокоєння щодо незадовільного стану перевезень залізничним транспортом до місця літнього відпочинку організованих груп дітей, що обумовлено скороченням плацкартних вагонів, складностей замовлень квитків. У зв’язку з цим вирішено звернутися до профільного Міністерства з вимогами щодо термінового вирішення порушених питань.
Враховуючи зміну порядку проходження реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, було підтримано пропозицію голови Київської міської профспілки працівників АПК Лопати О.І. щодо запрошення на чергове засідання фахівця Фонду для надання членам столичних профспілок роз’яснень та консультацій.

Управління з соціально-економічних питань
та соціального діалогу