вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
498078
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
228
313
1939
6431
498078

Час: 2019-05-26 12:00:07
Visitors Counter

Важливо !

Одним із стратегічних завдань профспілок міста у вирішенні соціальних питань працюючих визначеноЛідер організацію якісного, повноцінного, оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків під час шкільних канікул.

Влітку 2018 року профспілками міста планується оздоровити близько 30 тис. дітей. Для вирішення цих завдань Міськпрофрада та її членські організації акумулюють кошти міського та профспілкового бюджетів, господарників та спонсорів для того, щоб максимально зменшити витрати для батьків, пов’язані з оздоровленням та відпочинком дітей.

На кошти, які передбачені із міського бюджету згідно з Територіальною угодою, Міськпрофрадою проведено тендер на закупівлю дитячих путівок, у відповідності до законодавства України. Дитячі оздоровчі заклади: «Лідер » на Київщині, «Шаяни» на Закарпатті та «Патрія» на Одещині визнано переможцями, з якими укладені договори на оздоровлення дітей влітку 2018року.

Першого червня , в Міжнародний день захисту дітей, дано старт дитячому відпочинку та направлено перші групи дітей до дитячих оздоровчих закладів в яких створено необхідні умови для відпочинку, оздоровлення та лікування дітей та чекають на них.

Лідер1Традиційно відчують піклування профспілок міста діти із сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах та потребують фінансової підтримки: діти із особливими потребами, юні спортсмени, переможці творчих конкурсів, багатодітні та малозабезпечені родини та інші пільгові категорії. Близько тисячі дітей отримують пільгові путівки через Київську міську раду профспілок.

Перебуваючи в дитячій оздоровниці діти не лише відпочивають та оздоровлюються, а і набувають перший досвід самостійності, відповідальності, мають можливості проявити та розвивати творчі таланти. Саме в дитячому оздоровчому закладі діти знаходять надійних нових друзів на довгі роки.
Постійний пошук шляхів вдосконалення культурно – масової, виховної та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми надихає адміністрацію та педагогічні колективи дитячих оздоровниць на створення власних цікавих програм, тематичних змін, різноманітних конкурсів, організацію цікавої гурткової роботи.

Протягом оздоровчого сезону планується здійснення систематичного контролю профспілок за дотриманням техніки безпеки перебування дітей на відпочинку, батьки можуть бути впевнені в тому, що для дітей, які відпочивають в дитячих оздоровницях за фінансової та організаційної участі профспілок будуть створені всі необхідні умови для повноцінного відпочинку, оздоровлення влітку 2018 року.

Управління з гуманітарних питань та міжнародної роботи.