вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
498080
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
230
313
1941
6433
498080

Час: 2019-05-26 12:00:16
Visitors Counter

Важливо !

Вихованки спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» Київської міськпрофради вибороли перше місце на чемпіонаті Європи з академічного веслування серед юніорів у Франції.

IMG 384b90e07b437282fa0077f039640762 V

З 23 по 28 травня в м. Гравелінес (Франція) проходив чемпіонат Європи з академічного веслування серед юніорів, на якому представниці спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» Київської міськпрофради вибороли найпочесніше перше місце в класі човнів четвірка розпашна зі стерновим у складі: Скробало Світлани, Устюжаніної Катерини, Устюжаніної Анастасії. Очеретяни Яни та ії тренерів-викладачів Тимко Іван Івановича, Тимко Кирила Івановича, Дралюка Валерія Михайловича.

Це історична перемога для України. Це переконлива перемога для українського спорту – команди четвірки розпашної зі стерновим. Це заслужена перемога українського профспілкового спорту, адже чотири чемпіонки Європи з академічного веслування серед юніорів – є вихованками столичної Дитячо-юнацької спортивної школи з академічного веслування «Буревісник», яка знаходиться на Трухановому острові в центрі Києва, і безпосередньо підпорядкована Київській міськпрофраді.

      Зазначених вихованок спортивної школи – переможців чемпіонату Європи у Франції з академічного веслування серед юніорів, їх тренера-викладача Тимко Кирила Івановича, директора школи «Буревісник Продана Анона Сергійовича, а також заступника директора по виховательській роботі було поздоровлено та нагороджено почесними Грамотами Міськпрофради на засіданні Президії Київської міськпрофради, яке відбулося 6 червня ц.р.

DSCN6958

DSCN6973

Досі, як і декілька десятків років тому, дітей до спортивної школи приймають абсолютно безкоштовно. Якщо тобі виповнилося 10 років, ти любиш спорт і є прихильником здорового способу життя, отримуй медичну довідку про стан здоровя – і ласкаво просимо, приходь, займайся і досягай своєї мети.DSCN6954

До речі, веслування – є одним із найдавніших видів спорту. Вважається, що у спортсменів, які займаються академічним веслуванням, гармонійно розвивається вся будова тіла. Саме за це веслування включили до програми фізичного виховання елітних навчальних закладів Європи. Наші спортсменки не звикли здаватися. Вони пройшли добру школу. З ними займаються найкращі тренери й вихователі столиці. А Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування «Буревісник» на чолі з директором Проданом Антоном Сергійовичем – ще раз підтвердила свій високий статус школи олімпійського резерву, адже мета дівчат – Олімпійські ігри у 2020 році.

Тож із нетерпінням чекатимемо на нові старти і перемоги.

Київська міська рада профспілок

DSCN6948

DSCN6977