вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
507494
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
611
257
1354
7732
507494

Час: 2019-06-26 19:54:02
Visitors Counter

Важливо !

28 вересня 2018 року фахівець Міськпрофради взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулася в КМДА під головуванням директора Департаменту соціальної політики Крикунова Ю.В.
За інформацією Департаменту соцполітики, заборгованість із заробітної плати не скорочується і має стійку тенденцію до збільшення. Згідно уточнених даних, станом на 01.09.2018 загальна сума заборгованості складає 153 млн грн, 2\3 боржників – підприємства державного сектору економіки і 52 млн грн боргів мають підприємства недержавного сектору економіки.
Вперше до переліку підприємств-боржників потрапив Верховний суд України (на 01.09.2018 борг перед 137 працівниками складає 2,7 млн грн). За результатами обговорення було вирішено, що міська влада звернеться до судової адміністрації щодо розгляду питання погашення заборгованості працівникам Верховного суду України.
Також було заслухано керівників (представників) державних підприємств-боржників (що належать до сфери управління Міненерговугілля – ДП «Київський інститут інженерних вишукувань і досліджень «Енергопроект», ДП «Укртранснафтопродукт»; що належать до сфери управління Мінрегіону – ДП «НДІБМВ», Управління капітального будівництва; що належать до сфери управління Міноборони – філія Концерну «Техвоєнсервіс» «99 автомобільна ремонтна база», Концерн «Військессетменеджмент», Установа «28 Управління начальника робіт») та недержавні підприємства (ТОВ «Юралс», ПАТ «Авіакомпанія «Буковина», ТОВ «Софтлайн груп Україна», ТОВ «Керрот» Будівельні матеріали») про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заходи, що ними вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання.

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу