вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
483323
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
193
251
682
4691
483323

Час: 2019-03-20 17:21:15
Visitors Counter

Важливо !

16 жовтня 2018 року відбулася нарада з керівниками членських організацій Київської міської ради профспілок, яке провели голова Київської міськпрофради Валентин Мельник та його заступник Тетяна Орисенко.

На порядку денному розглянуто такі питання:

1. Про участь у Всеукраїнській профспілковій акції 17 жовтня 2018 року (доповідач: Мельник В.П. - голова Міськпрофради; Любарець В.В. - начальник Управління майна Міськпрофради ).

2. Інформація про засідання міжнародного круглого столу «Соціальний діалог на територіальному рівні», що відбувся 11 жовтня в готелі «Русь» за сприяння Фонду Фрідріха Еберта (доповідачі: Мельник В.П. - голова Міськпрофради; Орисенко Т.М. - заступник голови Міськпрофради).

Голова Міськпрофради В.П. Мельник поінформував учасників наради про участь в Федерації профспілок України у засіданні Організаційного комітету з обговорення організаційних питань проведення Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року. Також повідомив, що сьогодні о 12.00 в Інформаційній агенції УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Всеукраїнська акція протесту профспілок у Міжнародний день боротьби з бідністю», у якій візьме участь керівництво ФПУ та представники членських організацій. О 15.30 16 жовтня у Верховній Раді України відбудеться брифінг народного депутата України, представника профспілок у Парламенті – Сергія Капліна.

Начальник Управління майна Міськпрофади В.В. Любарець повідомив, що в рамках підготовки до проведення Спартакіади, 18 жовтня о 16.00 в залі засідань Міськпрофради відбудеться нарада капітанів команд і засідання Мандатної комісії.

Заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М. Трофименко, відповідаючи на питання щодо причин відтермінування акції освітян, яка мала відбутися 4 жовтня, повідомив, що Уряд виділив столичній владі 720 млн грн, частина з яких піде на зарплату працівників освіти і науки столичного регіону. До 20 жовтня міська влада має підготувати відповідний проект Рішення, і до кінця поточного року очікується, що столичні освітяни отримують зарплатні кошти в повному обсязі разом із усіма надбавками.

Начальник фінансового Управління – головний бухгалтер Міськпрофради І.А. Лінчевська повідомила, що в 20-х числах листопада для бухгалтерів членських організацій Міськпрофради планується проведення одноденного навчального семінару (в залі засідань Міськпрофради).

Заступник голови Міськпрофради Т.М. Орисенко запросила взяти участь у Дні відкритих дверей, які проводить КС «Профспілкова скарбниця» в рамках відзначення 18 жовтня Дня кредитних спілок (з 9.00 до 18.00).

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу