вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
569859
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
123
369
123
6169
569859

Час: 2019-12-16 09:22:58
Visitors Counter

Важливо !

лето5Триває літнє оздоровлення та відпочинок дітей. Протягом червня - липня поточного року Київською міською радою профспілок організовано відпочинок та оздоровлення 906 дітей в дитячих оздоровчих закладах розташованих на Київщині та регіонах України. Переважна більшість дитячих путівок надано за незначний відсоток від їх вартості та безкоштовно в залежності від пільгової категорії дитини.
Оздоровча компанія «Літо - 2019» продовжується. Нові, сучасні форми та методи в роботі, передовий досвід партнерів використовують керівники та педагогічні працівники дитячих оздоровчих закладів для організації цікавого і змістовного дозвілля дітей, можливості проявити та реалізувати їх творчі таланти.
Найкращим показником успішності дитячого закладу є бажання дітей саме тут проводити літні канікули. Лише дитячі оздоровниці, які створюють комфортні умови проживання, харчування, організовують цікаву культурно - масову та спортивну роботу, знаходяться в постійному пошуку неординарних заходів, тематичних змін, конкурсів, змагань, користуються надзвичайним попитом у дітей та повагою у батьків.
Діти, які хоча б один раз побували в оздоровчих закладах, «Лідер» в Пущі-Водиці, «Дніпро» Київської обл. «Патрія» Одеської обл. «Водограй» на Закарпатті та в багатьох інших, з якими співпрацює Київська міська рада профспілок, охоче повертаються наступного року.
Технічні інспектори праці та профспілковий актив систематично контролюють процес перебування дітей на відпочинку в оздоровчих закладах, що сприяє дотриманню техніки безпеки, запобіганню дитячого травматизму та захворювань. Київська міська рада профспілок та її членські організації докладають чимало зусиль та ресурсів , щоб всі діти спілчан весело, цікаво, з користю для здоров’я провели канікули. Літне дитяче оздоровлення продовжується.

Управління з гуманітарних питань

лето6

Лето 2019

лето2

лето4

лето3