вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
569852
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
116
369
116
6162
569852

Час: 2019-12-16 09:22:09
Visitors Counter

Важливо !

Проект Рішення НКРЗІ щодо перегляду Граничних тарифів на універсальні послуги поштового розроблено з урахуванням зростання розміру мінімальної заробітної плати у 2020 році. Проектом передбачається підвищення тарифів на пересилання письмової кореспонденції у межах України (непріоритетний лист вагою до 50 г, базова величина) на 1 гривню або на 13%, за кожне непріоритетне та пріоритетне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу на 1 гривню або на 14%, та на пересилання посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг у межах України на 5 гривень або на 22% (посилка масою 1кг). Тарифи на переселення відправлень до іноземних держав переглядати не пропонується. Під час наради представники АТ «Укрпошта» надали відповіді та пояснення на низку запитань членів профспілок.
За результатами обговорення, члени Робочої групи одноголосно підтримали пропозиції АТ «Укрпошта» щодо зміни вказаних тарифів, та вирішили рекомендувати СПО об’єднань профспілок під час розгляду зазначеного питання на засіданні (яке планується 19 вересня) підтримати проект Рішення НКРЗІ.
Також під час засідання членами Робочої групи був обговорений проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою». Проектом наказу передбачається зміна Тарифів на приймання та доставку періодичних друкованих видань за передплатою, крім видань, що доставляються на території Донецької та Луганської областей, на рівні, який у середньому на 15% вище за нинішній рівень тарифів на ці послуги, та застосовувати їх на передплату видань з доставкою з 01 січня 2020 року.
За результатами обговорення вказаного проекту Наказу, переважна більшість членів Робочої групи погодилася щодо зміни вказаних тарифів та підтримала проект.
Остаточне рішення Сторони профспілок щодо зміни вищевказаних Тарифів буде прийнято під час засідання СПО об’єднань профспілок 19 вересня ц.р. За результатами прийнятого рішення, СПО об’єднань профспілок буде надіслано відповідні листи НКРЗІ та Мінінфраструктури України.

Управління з соціально-економічних відносин та соціального діалогу