1236352

Час: 2024-04-25 13:20:47
Visitors Counter

ЧК 30.09.2019

Вихованець ДЮСШ Петренко Владислав не віддав жодного балу суперникам став переможцем турніру.
З 23 по 24 вересня в Одесі відбувся командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. У змаганнях взяли участь понад 190 спортсменів у складі 16 команд.
У складі збірної команди м. Києва виступили вихованці ДЮСШ з боротьби Київської міської ради профспілок Шкуратов Сергій, Ковшун Денис, Спринюк Петро.
У загальнокомандному заліку збірна м. Києва стала бронзовим призером змагань.
В селищі Крюківщина (Київської області) 27-28 вересня на базі СК «Олександр Невський» пройшов спортивний захід «Кубок Крюківщини» де вихованець ДЮСШ Коваль Антон піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани і став бронзовим призером турніру.
В останній день вересня у свято Віри, Надії та Любові в спеціалізованому спортивному манежі Олімпійського коледжу ім. Піддубного проходив відбірковий чемпіонат м. Києва. Понад сотню учасників зібрав цей борцівський турнір. У результаті напруженої безкомпромісної боротьби вихованці ДЮСШ з боротьби та боксу Київської міської ради профспілок досягли успіху: із 10 вагових категорій у чотирьох вони були перші та стали володарями 4 срібних та 2 бронзових нагород.
Колектив ДЮСШ вітає спортсменів, тренерів з успішними виступами та бажає гідно представити спортивну школу на чемпіонаті України.