вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
610286
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
194
408
194
1769
610286

Час: 2020-07-06 12:28:14
Visitors Counter

Важливо !

У ході обговорення, зокрема, було висунуто цікавих низку пропозицій щодо проведення Профспілкового форуму 1 травня. Так члени ради висунули пропозицію провести під час заходу майстер-класи з перукарської справи, кулінарного мистецтва та показові виступи молодіжних творчих колективів. Також було запропоновано провести ярмарку-виставку виробів учнів профільних професійно-технічних закладів.

Окремим рядком обговорювалося питання про участь молоді у підготовці до відзначення 40-річчя Київської міської ради профспілок. Було вирішено з нагоди ювілею зусиллями Молодіжної ради провести конкурс дитячого малюнка, переможці якого будуть відзначені 23 червня ц.р. на сьомому розширеному засіданні Ради Міськпрофради.

Члени ради також розглянули низку нагальних питань, що стосувалися поліпшення інформаційної роботи серед молодіжних осередків, системного навчання молодих профспілкових кадрів, питання членства у кредитній спілці «Профспілкова скарбниця».

Одним із питань порядку денного було питання кадрових змін у складі ради – обрання заступника голови. Одноголосним рішенням заступником голови Молодіжної ради обрано завідувача профспілковою адвокатурою Міськпрофради Ростислава Чаруху.

Управління організаційно-інформаційної роботи,
кадрового забезпечення і загальних питань
Міськпрофради