вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
387644
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
30
143
30
2901
387644

Час: 2018-01-22 08:15:00
Visitors Counter

23 січня 2018 р. о 10.00 у залі засідань Київської міської ради профспілок (вул. Стрітенська, 15, 3 поверх) відбудеться перше в новому році засідання Президії Міськпрофради, з розгляду питань:
1. Про План роботи Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» на I півріччя 2018 р.
2. Підведення підсумків Новорічно – Різдвяних заходів для дітей і підлітків під час зимових канікул 2017-2018 рр.
3. Різне.

26231588 316820378832449 8149451443244778360 n29 грудня 2017 р. у приміщенні Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського (Консерваторія) з величезним успіхом відбулося відкриття Головної профспілкової ялинки міста!
Фахівці Київської міськпрофради, продумавши всі деталі заходу, подбали про те, щоб дітям та їхнім батькам було цікаво й весело протягом усього часу перебування на новорічному святі. На першому поверсі можна було отримати солодкий подарунок в ексклюзивній упаковці від вітчизняного виробника. Поверхом вище, біля гарної ялинки, два янголи й чортеня (у виконанні молодих артистів) завзято працювали з дитячою аудиторією: пропонували цікаві конкурси та ігри, дидактичне завдання яких – утвердження добра, його перемога над злом. Найголовнішою та найяскравішою частиною заходу стала вистава «Різдвяна мандрівка на Чумацький шлях» у виконанні Театру української традиції "ДЗЕРКАЛО". Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк, головний режисер новорічного дійства - народний артист України Дмитро Чирипюк.

   Дорогі друзі, шановні колеги-спілчани!

merry christmas karnala
Сердечно вітаю всіх з Новоріччям та Різдвом Христовим! 
Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, довголіття, щастя, добробуту, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань!
В очікуванні новорічних свят ми згадуємо найяскравіші події року, що минає, підбиваємо підсумки та окреслюємо плани на майбутнє: чого прагнемо, що маємо зробити, про що мріємо. Тож нехай новий, 2018 рік, буде багатий на приємні й радісні події, принесе Україні мир і спокій, а у кожну родину - достаток і благополуччя, подарує успіхи на робочій ниві та у побутових справах, збереже сімейний затишок і злагоду! А Різдво Христове хай зміцнить надію й віру у день прийдешній, наповнить світлом і любов’ю наші серця, додасть сил для плідної й натхненної праці в ім'я Української держави!

Голова Міськпрофради Валентин Мельник

 

imgonline com ua CompressBySize OM79b01md2hkhYx19 грудня 2017 р. відбулося чергове засідання Президії Київської міської ради профспілок, яке провели Голова Міськпрофради Валентин Мельник та його заступник Олена Панова.
На порядку денному були такі питання:
1. Про звернення Київської міськпрофради до Кабінету Міністрів України щодо відновлення держрегулювання цін на соціально значущі продовольчі товари (доповідач – заступник Голови Міськпрофради Панова О.Л.).
2. Про переукладення контрактів з директорами спортивних закладів Київської міської ради профспілок (доповідач – радник Голови Міськпрофради Нагорний О.О.).
Під час обговорення другого питання члени Президії підтримали пропозицію Голови Профспілки працівників державних установ м. Києва Почтового В.С. клопотати перед Президією Міськпрофради щодо відзначення роботи директорів спортивних закладів Київської міської ради профспілок та нагородження їх почесними грамотами за плідну й сумлінну працю.
З усіх питань були прийняті відповідні постанови.

2592Відповідно до плану роботи Київського міськкому профспілки енергетиків, 13 грудня 2017 р. у місті Чернігів відбулися виїзний семінар голів профспілкових організацій та засідання міського комітету. Заходи провів Голова профспілки Олександр Тищенко.
Порядок денний семінару включав широке коло питань. Серед основних:
• інформація про акцію протесту профспілок;
• про затвердження плану роботи міського комітету на І півріччя 2018 р.;
про проведення ХІІ Спартакіади Київської профспілки енергетиків та зміни Положення;
• про надання статистичного звіту Київської профспілки енергетиків;
• про початок колективних переговорів;
• про медичне обслуговування членів профспілки; 
• дитячі новорічні заходи профспілки: запрошення, подарунки;
• річний фінансовий звіт ППО;
• аналіз кошторисів за 2017 р., планування на 2018 р.;
• методичні рекомендації ФПУ про ведення бухгалтерського обліку в профспілкових організаціях.
Перед головами первинних профспілкових організацій виступили Голова профспілки Олександр Тищенко, заступник Голови Юрій Бондаренко, головний бухгалтер міського комітету Ірина Калініченко.
Крім навчання та засідання міського комітету, захід передбачав і цікаву екскурсійну програму.

imgonline com ua CompressBySize gWrWlLJybBF13 грудня 2017 року в залі засідань Київської міської ради профспілок під головуванням заступника голови Міськпрофради О.Л. Панової відбулася перша робоча нарада спільної Робочої групи з обговорення проблемних питань промислових підприємств столичного регіону та кроків щодо подальших дій задля можливості їх розбудови, збереження промислового потенціалу.
Від Сторони профспілок у засіданні взяли участь: Вороніна Л.М., Стеблюк І.О., Вопілов О.М., Духота М.В., Рашкевич І.А., Полінник А.М., Александрова О.М. Від Київської міської державної адміністрації: заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Баган А.О. та фахівці Департаменту – Замишляк О.Ж., Бородюк А.О. Від Сторони роботодавців – голова Спільного представницького органу роботодавців м. Києва В.І. Майко.

   12 грудня 2017 року в Інституті економіки та прогнозування НАН України відбувся круглий стіл з фахівцями України й зарубіжних країн щодо питань виходу продукції київських підприємств на європейський ринок на тему: «Міжнародний досвід державної та регіональної підтримки промислового виробництва: рекомендації для Києва», участь у якому взяв фахівець Київської міської ради профспілок.
   Захід проведено Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

24232101 306614333186387 198388070172390843 n5 грудня 2017 р. Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник взяв участь у прес-конференції на тему: «Профспілки за соціальний держбюджет-2018», що відбулася у Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».
У брифінгу взяли участь Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, Голова профспілки працівників охорони здоров'я України Вікторія Коваль, заступник Голови профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, Голова ОВАП, Голова профспілки працівників НАН України Анатолій Широков, Голова профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов. Було розкрито цілу низку болючих і нагальних проблем, що потребують якнайскорішого вирішення, наявних, зокрема, в тих галузях, представники яких перебували у президії.
Повну версію прес-конференції можна переглянути за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2790&v=7T-D62UoLFk

Дещо з історії питання – у «Детальніше».

У зв’язку із загостренням політичної ситуації, можливістю насильницьких дій у столиці Україні м. Києві, викликами та загрозами безпечному проведенню мирних зібрань та маніфестацій, керівники членських організацій Федерації профспілок України запропонували відмінити заплановані на 6 грудня 2017 року акції профспілок біля Верховної Ради України та органів державної влади. 
Враховуючі зазначене, акцію скасовано. 
Це не означає, що ФПУ та, зокрема, Київська міська рада профспілок, відмовляються від подальшої боротьби за соціальний Державний бюджет – 2018, справедливий прожитковий мінімум, створення нових робочих місць, гідну заробітну плату. Ми будемо усіма доступними засобами й надалі обстоювати та захищати права працівників!

imgonline com ua CompressBySize JPhuefyx2GO2cH5A

imgonline com ua CompressBySize jZ2fSH1QoMjjW05 грудня 2017 р. у залі засідань Київської міськпрофради (вул. Стрітенська, 15, 3-й поверх) відбулася Нарада голів членських організацій, яку провели Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник та його заступник Олена Панова. На порядку денному були такі питання:
• Підбиття підсумків засідання Круглого столу, що відбувся 28 листопада 2017 р., з питання впровадження реформи у сфері житлово-комунального господарства (доповідач – Мельник В.П.).
• Про підготовку до інформаційного пікету та всеукраїнської акції протесту біля Верховної Ради України 06 грудня 2017 р. з приводу прийняття Державного бюджету України на 2018 р. (доповідачі – Мельник В.П. та начальник Управління майном Міськпрофради Любарець В.В.).
• Про налагодження постійного функціонування денного медичного стаціонару для членів профспілок та умови обслуговування київських спілчан (доповідач – Панова О.Л.).
• Підбиття підсумків щодо проведених змагань з ветеранського волейболу серед восьми галузевих команд. Захід відбувся 25 листопада поточного року на території КДЮСШ «Пуща-Водиця» (доповідач – Любарець В.В.).
• Про стан підготовки до Новорічно-Різдвяних свят (доповідач – начальник Управління з гуманітарних питань Литвин Л.І.).
З усіх питань були прийняті узгоджені рішення.