вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1253413
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
145
515
660
13639
1253413

Час: 2024-05-21 06:50:57
Visitors Counter

 

Ця організація була заснована у 1998 році. Незмінним керівником «Сонячного промінню» вже 15 років є дивовижна й рішуча жінка Стешенко Євгенія Олександрівна. Вона з власного досвіду знає, як нелегко бути матір’ю такої дитини, оскільки сама має дитину інваліда.

 

ГО «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь», розробляє та втілює в життя заходи, проекти та програми спрямовані на захист прав реабілітацію та соціальну адаптацію осіб з інтелектуальної недостатністю та їхніх родин. Працівники організації надають такі послуги як:
- громадська приймальня: консультація адвоката, психолога;
- театральна інтегрована студія;
- гуртки комп’ютерної грамотності та ручної праці;
- заняття за навчальним курсом попередження насильства.

Жодна з членських організацій Міськпрофради не залишилась байдужою та долучилась до збору таких простих, але завжди необхідних речей як одяг для підлітків, іграшки для розвитку, тканини, канцтоварів, побутової хімії тощо.

17 грудня актив Молодіжної ради відвідав ГО «Сонячний промінь» та передав зібрані речі. В подяку, діти та молоді люди показали театральну виставу «Муха-цокотуха».

Наприкінці зустрічі актив Молодіжної ради вручив дітям та вихователям квіти, пригостив цукерками та ласощами.

Допомагати людям – це найперший обов’язок профспілок, а ось допомагати людям – інвалідам – це має бути обов’язком кожної свідомої людини. Вони навколо нас і чекають, що хтось простягне руку допомоги, а особливо, коли державна підтримка така мізерна для соціально-незахищених верств нашого населення.

Хочеться подякувати всім небайдужим профспілчанам, які відгукнулись на нашу пропозицію і взяли участь у благодійній акції в підтримку Громадської організації «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь». Знайте, що ви внесли свою часточку добра і тепла для тих, хто найбільше потребує нашої уваги та підтримки.

Коментарі:

1. «Після 5 хвилин вистави, представленого нам в будинку ГО «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь», я забув про те , що актори на сцені з особливостями у розвитку, а називати їх інвалідами просто неможливо. Те натхнення та емоції, які вони переживали на сцені, і які передають в зал просто неможливо описати словами. Також неможливо уявити обсяг тих зусиль та праці, які вкладають працівники організації за 15 років свого існування. Після відвідування цього центру не залишається сумнівів у необхідності існування таких закладів реабілітації людей з обмеженими можливостями через творчість та існуванні таких театрів.»
Член МР - Сергій Войник, ДАХК «Артем» профспілка Авіабудівників.

2. «Відвідування підлітків-інвалідів в Громадській організації «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь» справило неабияке враження на нас – членів Молодіжної ради. Будучи обділеними фізично і навіть розумово – ці молоді люди старались показати нам всі свої таланти, свої навички, вміння. Вистава «Муха-цокотуха» у їх виконанні була неперевершеною. На очі навертаються сльози, коли бачиш їх наполегливість, працелюбство і бажання бути такими як всі.
Скільки позитивних емоцій ми побачили на очах цих молодих людей за солодким столом – здавалось би така дрібничка, а радість і щастя переповнювали всіх присутніх. А відчуття їхньої радості, було для нас найкращою нагородою»
Член МР - Тетяна Кравченко, Голова ППО «Науково-технічний центр електроенергетики» НЕК «Укренерго».