вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

f2418f9cff604616adc1fd8ca1c0f5edcQ9GPUW4d4ksWBKB 0
1102283
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
385
748
3484
14580
1102283

Час: 2023-09-21 14:33:24
Visitors Counter

 

чорнобиль05.05.2021року Голова Молодіжної ради Київської міськпрофради прийняв участь в онлайн-конференції "Точка відліку - Чорнобиль", присвячена 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи, яку проводила Організація молоді ППО ЧАЕС.100
Мета проведення конференції - поговорити про минуле, сьогодення та майбутнє ЧАЕС, про цілі та цінності, про виклики, загрози та можливості для подальшого розвитку майданчика Чорнобильської АЕС.

 

Мотивація молоді, її роль у розвитку профспілкового руху, особливості інформаційної роботи, шляхи поліпшення іміджу профспілки, виклики діяльності профорганізацій в умовах сьогодення – все це стало темою для обговорення на семінарі, під назвою «Молодь – майбутнє профспілок», який був проведений 30-31 жовтня Об’єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» за ініціативи Молодіжної ради.

Учасниками семінару-тренінгу стали 16 профспілкових лідерів із різних галузей, що представляли більшість членських організацій Міськпрофради .

10 квітня 2015 року відбулося чергове засідання Молодіжної ради, у ході якого обговорено питання щодо участі представників столичної молоді у проведенні суботника до Дня довкілля на Трухановому острові 16 квітня, Профспілкового форуму 1 травня, про підготовку до сьомого розширеного засідання Ради Київської міської ради профспілок. Проводив зібрання голова Молодіжної ради Міськпрофради Андрій Івашина.

 

Члени Молодіжної ради Київської міської ради профспілок прийняли участь у молодіжному проекті «OUR VISION», що проходив з 1 по 9 травня 2014 року в місті Кабулеті (Грузія). В проекті брали участь представники  молодіжних організацій та лідери країн Грузії, Вірменії, Італії, Польщі, Туреччини та України.

Ціллю проекту було налагодження дружних стосунків між молоддю європейських держав; встановлення та розширення контактів між представниками громадськості; формування культури міжнародного спілкування; розвиток та поглиблення інтернаціоналізму; обговорення питань міжнародних відносини; поширення всебічних суспільно-політичних, науково-освітніх, інформаційних зв’язків і взаємодії на національному і міжнародному рівнях; культурний обмін, обмін досвідом.

 

 

13 березня 2014 року на базі ДАХК «Артем» відбулося чергове засідання членів Молодіжної Ради Міськпрофради.

У засіданні приймали участь Заступник голови Міськпрофради Рижих Володимир Сергійович, Голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Кельїн Олександр Дмитрович та члени Молодіжної ради.

Згідно порядку денного, враховуючи політичну ситуацію та курс на перезавантаження профспілок було прийнято рішення розробити план дій по активізації роботи з молоддю та заходи для популяризації профспілок.

Протягом 2013 року Молодіжна рада Київської міської ради профспілок (далі – МР) активно проводила роботу по підвищенню авторитету профспілок, залученню молоді до профспілкової діяльності, підвищенню членства в профспілках, впровадженню та реалізації молодіжної політики на підприємствах та в профспілках м. Києва. Здійснювались заходи для допомоги по вирішенню найболючіших питань (зайнятість - отримання спеціальності, гарантованого першого робочого місця та масового безробіття молоді; житло - проблеми отримання власного житла). А саме: проводились засідання, круглі столи на тему:«Соціальна справедливість у сфері навчання, праці та соціального захисту молоді», «Доступне житло. Молодіжні житлові кооперативи – міф чи реальність?», зустрічі по обміну досвідом на яких були присутні представники влади, структурних підрозділів КМДА. Члени МР приймали участь у навчальних семінарах, дискусійних клубах, парламентських слуханнях.

 

До міжнародного дня інвалідів та напередодні свята Св. Миколая Молодіжна рада Київської міської ради профспілок проводила благодійну акцію в підтримку Громадської організації «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь».

 

В рамках реалізації тристоронньої угоди, підписаної між Московською федерацією профспілок (МФП), Мінським міським об'єднанням профспілок (МГОПУ) та Київською міською Радою профспілок 26-27 жовтня 2013 року делегації членів Молодіжної ради Міськпрофради та профспілок Мінська взяли участь у Зльоті молодіжного профспілкового активу МФП, який пройшов на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Планерна».

 

24 жовтня 2013р. в залі Міськпрофради відбулося засідання Молодіжної ради. Членів Ради привітав заступник голови Міськпрофради Володимир Рижих.

 

Згідно порядку денного підведенні підсумки засідання Молодіжної ради по створенню та затвердженню складу ініціативної групи Молодіжного житлового кооперативу (ІГ МЖК), яке відбулося 24 жовтня 2013 року. В ході обговорення прийнято рішення по організаційній структурі ІГ. Закріплені відповідальні особи за її членами для забезпечення своєчасного отримання інформації та присутності всіх учасників на зборах.