вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1253391
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
123
515
638
13617
1253391

Час: 2024-05-21 06:02:08
Visitors Counter

 

Голова Молодіжної ради Інна ЛІНЧЕВСЬКА, розпочинаючи засідання, звернула увагу учасників круглого столу на тому, що в залі зібралися молоді профспілкові лідери.

«Вони на своїх підприємствах відстоюють права людей праці. Але в свою чергу є незахищеними, потребуючи покращення житлових умов. Отже, попрошу учасників круглого столу підтвердити або розвіяти міф про доступне житло для молоді», - закликала голова Молодіжної ради Міськпрофради.

Директор Іпотечного центру в м. Києві та Київській області Сергій КОМНАТНИЙ звернув увагу присутніх в залі на те, що держава напрацювала солідну нормативно-правову базу по здешевленню житла для молоді, але весь цей процес гальмується через брак фінансування. Крім того він наголосив на тому, що з усієї України, лише київська влада не виділяє кошти з місцевого бюджету на соціальні програми спрямовані на поліпшення житлових умов молоді.

Занепокоєння самоусуненням столичної влади від вирішення проблеми забезпечення молоді житлом через соціальні програми занепокоїло також Володимира ГРИЩЕНКА та Валентина МЕЛЬНИКА. Вони в своїх виступах наголосили на необхідності впливати на Київську міську раду та Київську міську державну адміністрацію в питанні виділення в міському бюджеті коштів на молодіжне житлове будівництво.

Підсумовуючи засідання круглого столу голова Київської міської ради профспілок Валентин МЕЛЬНИК звернувся до молодих профспілковців, щоб вони не обмежували лише обговоренням даної проблеми. І переходили від розмов до дії.

Одним з виходів з ситуації, яка склалася, голова Міськпрофради запропонував молодим колегам об’єднуватися в молодіжні житлові кооперативи та братися самим спільно за будову власного житла.

«Якщо ви готові це зробити, Київська міська рада профспілок і я особисто всіляко допомагатимемо для того, щоб в недалекому майбутньому ми могли зібратися на підсумуванні зробленої роботи. Тобто на новосіллі», - сказав Валентин МЕЛЬНИК.

За результатами обговорення було прийнято спільне звернення Молодіжної ради та учасників круглого столу до голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та до депутатів Київської міської ради з проханням впровадження Київської міської програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, а також до Федерації профспілок Україні у сприянні по виділенню земельної ділянки під будівництво молодіжного кооперативу.