вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

f2418f9cff604616adc1fd8ca1c0f5edcQ9GPUW4d4ksWBKB 0
1027643
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
381
659
2958
1040
1027643

Час: 2023-06-02 18:49:02
Visitors Counter

 

В роботі «круглого столу» взяли участь:
Валентин МЕЛЬНИК – голова Міськпрофради;
Інна ЛІНЧЕВСЬКА – голова Молодіжної ради Міськпрофради;
Людмила ЗОЛОТОВА –перший заступник директора Київського міського центру зайнятості;
Володимир ДЕНИСЕНКО – перший заступник начальника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА;
Сергій КОМНАТНИЙ –директор Іпотечного центру в м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»;
Володимир ВОВК – начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Іван ГОЛОДІВСЬКИЙ – виконавчий директор Київської міської організації роботодавців;
Члени Молодіжної ради та керівники членських організацій, галузевих профспілок, представники влади та роботодавців.

Одне з найболючіших молодих спеціалістів – питання отримання спеціальності, гарантованого першого робочого місця та масового безробіття молоді підняла у своєму виступі та відповіла на численні запитання Людмила ЗОЛОТОВА, перший заступник директора міського центру зайнятості.

Володимир ДЕНИСЕНКО, перший заступник начальника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА, намагався дати відповідь на важливе питання щодо соціальній справедливості для молоді – «отримання житла» та інші важливі питання.

Сергій КОМНАТНИЙ, директор Іпотечного центру в м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», розповів про іпотечні програми столиці, пов'язані з отриманням житла, звернув увагу на існуючі проблемні питання прийняття київської міської програми забезпечення молоді житлом у 2013 - 2017 роках, запропонував шляхи вирішення та закликав профспілки до співпраці.

Виступи Ольги Чабанюк (голови ППО КНЕУ ім. В. Гетьмана) та Слободянюка Кирила (голови ППО Укрнефтехимпроект) звернули нашу увагу на такі проблемні питання, як: відсутність належної кількості гуртожитків, низький рівень стипендій, мотивація профспілкового членства, відсутність цілеспрямованої молодіжної політики в профспілках, навчання молодих профспілкових лідерів та створення єдиної молодіжної політики на всіх рівнях.

Після жвавого обговорення усіх цих питань учасниками зустрічі була прийнята Резолюція «круглого столу», а також підписано Меморандум про співпрацю між Іпотечним центром в м. Києві і Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» , Київською Міськпрофрадою та Молодіжною радою Київської міської ради профспілок.

Думка учасників круглого столу

Я дуже радий, що була проведена така зустріч. Впевнений, що вона буде корисна для всіх учасників. Нарешті молоде покоління профспілок почало приймати активну участь в обговоренні важливих питань пов’язаних із соціальною справедливістю у цей складний період для нашої країни. Вважаю, що з усіх зборів в яких мені доводилось приймати участь як голові профспілкової організації це була найбільш плідна і корисна.
Кирилл Слободянюк,
Голова ППО Укрнефтехимпроект, Заступник голови Молодіжної Ради

"Хочеться подякувати В.Мельнику за підтримку ініціативи Молодіжної ради в проведенні такої необхідної для молоді зустрічі. Нагальних соціально-економічних проблем у молоді безліч, а розказати про них нікому. Це велике досягнення для всіх нас, що така плідна зустріч відбулася і молоді люди мали змогу вільно висловитись про свої проблеми, а головне – отримати зворотній зв'язок і бути почутими. На сьогодні дуже важливо і надалі організовувати такі важливі для нас зустрічі і доносити до влади, що молодь - це майбутнє держави і дуже важливо їй допомогти повноцінно жити, вчитися, творити."

Тетяна Кравченко,
Голова профкому ППО
«Науково-технічний центр електроенергетики» НЕК «Укренерго»

Для кожного з учасників круглого столу поняття "Соціальної справедливості" своє. Ця зустріч допомогла молодим проф. лідерам подивитись на це з різних сторін (держави, роботодавців та ін.) почути думки кожної сторони соціального діалогу та зробити висновки. Висловлю велику вдячність організаторам "Круглого столу", а особисто В.П.Мельнику та І.А. Лінчевській за проведену зустріч та сподіваємось на плідну співпрацю.
Галина Алєксєєнко
член ПО ПАУ в ДАХК "Артем"