вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1231832
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
133
579
3550
16716
1231832

Час: 2024-04-20 06:06:54
Visitors Counter

 

Програма проекту була дуже насиченою. В ході молодіжного проекту відбулося безліч цікавих та пізнавальних заходів. Зокрема, в перший день Українська делегація мала зустріч з головою організації  NGO Abkhazintercont Арчілом Елбакидзе, який привітав делегатів, висловив стурбованість з приводу політичної ситуації в Україні та зазначив, що Грузія підтримує Україну в скрутний для неї час. В ході розмови Арчіл розповів, що NGO Abkhazintercont допомагає самореалізації та розкриттю потенціалу талановитої грузинської молоді; просуває культурні європейські цінності, сприяє розвитку демократичного суспільства, забезпечує широку підтримку європейських та національних програм; захищає права та інтереси людей незалежно від приналежності до етнічних груп.

 

Представники Молодіжної ради, також розповіли про основи діяльності профспілок, зосередивши особливу увагу на молодіжній політиці, цілях та завданнях, що ставляться перед сучасною українською молоддю.
Після зустрічі нас чекала оглядова екскурсія по місту Кутаїсі, під час якої ми відвідали старовинний храм Баграта, печери Прометей, оглянули архітектурні пам’ятки,  дізнались про багатовікову історію міста, грузинську культуру та звичаї. Знайомство та спілкування з представниками делегацій Вірменії, Італії, Польщі, Туреччини дало змогу отримати безліч позитивної, корисної та пізнавальної інформації для молоді України. Дуже приємно, що європейська молодь має активну громадську позицію та пропагує демократичні та культурні цінності.

Тренінг “OUR VISION” вразив великою кількістю інформації, несподіваними відкриттями і можливостями до самовираження. Заняття були зосереджені на побудові співпраці, командоутворенні, виявленні та тренуванні лідерських навичок, з великою кількістю вправ, творчих завдань з соціалізації, дискусій, роботи в групах, форум-театр, відео-презентації, інтернаціональні вечори та вечори національних танців. Усе це не могло залишити байдужим нікого.
Завдяки інтернаціональним вечорам та вечору національного танцю, від участі в яких отримали неймовірне задоволення, ми дізналися багато цікавих фактів про Країни учасників, про їх культуру, звичаї, танці та їжу.

Це був незвичайний тренінг, під час якого ми ділилися попереднім досвідом, смішними (та не дуже смішними) історіями, методами роботи, життєвими позиціями.

Висловлюємо велику вдячність організаторам проекту «OUR VISION», а особливо Паата Шарашенідзе та Арчілу Елбакидзе.

Голова Молодіжної ради Міськпрофради
Марія Семенова