вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

f2418f9cff604616adc1fd8ca1c0f5edcQ9GPUW4d4ksWBKB 0
1102351
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
453
748
3552
14648
1102351

Час: 2023-09-21 15:37:35
Visitors Counter

 

   o 1fmhgt1r614e2fhvfcn1f2a19pqaОднією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації відповідальних з питань охорони праці та представників первинних профспілкових організацій, відповідальних за охорону праці.
  Загальний порядок проведення навчання з питань охорони праці встановлений Законом України «Про охорону праці» (ст. 18. «Навчання з питань охорони праці»). Виконання вимог цього закону здійснюється відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держкомітету України з нагляду за охороною праці 26 січня 2005 р. № 15 (далі — Типове положення).
   Для економії коштів на підприємствах, Київська міськпрофрада рекомендує Членським організаціям ініціювати проведення навчання з охорони праці для завідувачів відділень, керівників структурних підрозділів, майстрів, начальників цехів, тощо комісією підприємства (п. 3.9. Типових положень). При проведенні такого навчання член первинної профспілкової організації обов’язково повинен бути в комісії.
    З питань допомоги в організації проведення навчання звертайтеся до Київської міськпрофради.
тел. 234-32-27
або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Анжела МАРТИНЮК.