2614
1242388

Час: 2024-05-05 18:18:49
Visitors Counter

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ з веслування академічного 08-12 квітня 2021 рік. Олександра (Янкова) Полянська, яка на чемпіонаті Європи – 2021, Варезе (Італія) в складі Паралімпійської команди PR3 Mix4+ посіла - 3 місце. Олександра в минулому (2013) вихованка нашої школи, перший тренер-викладач Фомін Олександр Валерійович. Вітаємо, Олександру, бажаємо завжди проявляти себе так самовпевнено, рішуче, сміливо й достойно! Нехай успіх і удача завжди буде на твоїй стороні!172250189 2966016453630531 4396938211172192216 n

УЧАСТЬ ДЮСШ "ПУЩА-ВОДИЦЯ" У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ
1 місце спортивне орієнтування Пуща водиця

З 24 и по 29 березня 2021 року на лісових масивах Львівської області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Честь столиці представляли вихованці школи профспілок м. Києва – Київської дитячо-юнацької спортивної школи «Пуща-Водиця», які посіли перше місце в загальнокомандному заліку.
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Пуща-Водиця», очолювана директором Мотовиловцем Михайлом Івановичем, та його тренерсько-педагогічний колектив ще раз підтвердили свій високий статус найкращої школи зі спортивного орієнтування в Україні.
Ми щиро вітаємо всіх причетних до цього чудового результату. Хочемо зазначити, що це не перша перемога вихованців школи, адже кожного разу перемагати все складніше, бо кожна спортивна школа мріє про такі здобутки.

ПЕРЕМОЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ СПОРТСМЕНІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ
СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ
З БОРОТЬБИ ТА БОКСУ
Якушенко ЧУ

На початку 2021 року вихованці ДЮСШ з боротьби та боксу (директор – Мошковський Микола Олексійович) взяли участь у всіх рейтингових змаганнях, де неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани.
Так, у першому кварталі звітного року спортсмени виступили на відбіркових чемпіонатах міста Києва, та посіли такі міста:
- серед мол. юнаків U-15: І місце – 2 чол., ІІ місце – 2 чол., ІІІ місце – 6 чоловік;
-  серед кадетів U-17: І місце – 4 чол., ІІ місце – 2 чол., ІІІ місце – 3 чоловіка;
-  серед юніорів U-20: І місце – 6 чол., ІІ місце – 3 чол., ІІІ місце – 5 чоловік;
- серед молоді U-23: І місце – 5 чол., ІІ місце – 4 чол., ІІІ місце – 3 чоловіка.Мошковський

До найбільших спортивних досягнень слід віднести результати борців ДЮСШ на головних стартах сезону – чемпіонатах України з боротьби греко-римської, які неабияк порадували своїми результатами:
-  серед мол. юнаків U-15: два чемпіони України та два бронзових призера;
-  серед молоді U-23: один чемпіон України, один – срібний призер, два V місця;
-  серед кадетів U-17: два чемпіони, два срібних призера, один бронзовий призер.
Участь у рейтингових змаганнях та їх результативність дали можливість виконати спортсменам вимоги Єдиної спортивної класифікації України та здобути спортивні розряди:
-  звання майстра спорту України – два спортсмени-вихованці;
-  спортивний розряд кандидата у майстри спорту України – 6 борців;
-  І спортивний розряд виконали – 9 борців.
Всі чемпіони України вибороли право участі на чемпіонатах Європи.

ЗДОБУТКИ ДЮСШ «Київ»
20210130 184629

30 та 31 січня 2021 року відбувся чемпіонат міста Києва з академічного веслування на ергометрах серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.
Вихованці ДЮСШ «Київ» (директор – Савчук Віктор Володимирович) здобули шість медалей, з яких три золоті, дві срібні та бронзові нагороди.
Переможцями стали: Моше Анжеліка, Чиканов Ілля, Ільєнко Євгенія.
Друге місце зайняли: Сударенкова Любов, Гладченко Тарас.
Бронзова нагорода у Пащенко Вікторії та Бурима Євгена.зображення viber 2021 01 31 12 20 49