вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

КП Грудень 2021 6 стор на САЙТ готово page 0001

 

836676
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
156
562
156
9015
836676

Час: 2022-05-16 11:59:00
Visitors Counter

 

45З метою забезпечення належного виконання завдань громадського контролю, визначених статтею 14 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», направлено звернення до Міністерства юстиції України про необхідність упорядкування питання державної реєстрації змін до відомостей, які стосуються діяльності профспілок та їх об’єднань.

0d683f20 1До Верховної Ради внесено законопроект № 7364 від 10.05.2022 року, який пропонує зміни до ПКУ щодо надання податкових пільг для підтримки волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії рф проти України.

медсестраШановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята -
Міжнародного Дня медичної сестри -
прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця,

за врятовані життя, за повернуте здоров'я!42Київська міськпрофрада відновила роботу «Профспілкового центру правової допомоги м. Києва».
Робота центру направлена по наданню безоплатної професійної правничої допомоги членам профспілок, організацій профспілок м. Києва.
Порядок надання допомоги:

Без названияНа «гарячу профспілкову лінію» звертаються з питанням чи автоматично поновлюються доплати, надбавки, премії, що були скасовані у період введення воєнного стану, після його скасування.
 Отже, якщо роботодавець обрав процедуру зміни істотних умов праці або вніс зміни до локальних актів підприємства, строк дії таких умов оплати праці роботодавець визначає самостійно.

000 Активи та витрати неприбуткової організації

Неприбуткова організація може придбавати, отримувати безоплатно, виробляти тощо будь-які активи, які потрібні їй для здійснення її статутної діяльності. А саме:
    • придбавати, орендувати, використовувати безоплатно, будувати самостійно нерухоме майно – землю, будівлі чи приміщення;
   • придбавати, орендувати, використовувати безоплатно, виробляти самостійно рухоме майно – автомобілі, меблі, обладнання і т.д. Якщо неприбуткова організація буде власником автомобіля, який є об’єктом оподаткування транспортним податком, вона повинна декларувати та сплачувати цей податок на загальних підставах;

gsdrgЗ   ДНЕМ  ПАМ'ЯТІ І ПРИМИРЕНННЯ
  ТА ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ
У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ !
У цьому році ми пізнали ціну миру, на жаль,
на власному досвіді.
Тому поки живий «останній солдат» - ветеран, учасник війни, член родини, яку не оминула біль втрати, людина, яка пам'ятає та розуміє
неприпустимість таких подій - 
ми відзначатимемо цей день.
Бажаємо Вам мирного неба, щасливої долі, мужності, душевного спокою
та впевненості у завтрашньому дні.

5632Без названия
Під час дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону № 389-VIII«Про правовий режим воєнного стану» діють обмеження та особливості організації трудових відносин, що установлені Законом № 2136. Цей Закон діє винятково протягом періоду воєнного стану та втрачає чинність із дня його припинення або скасування, крім частини третьої ст. 13 Закону № 2136.

images 11Міністерство розвитку громад та територій України розглянуло звернення Київської міськпрофради щодо повірки лічильників, що забезпечують індивідуальний облік споживання населенням комунальних послуг – води та теплової енергії, і надіслало роз’яснення.

news big new благотворительность5ed6dceb12cc9Вважаємо, що така операція можлива, якщо грошова допомога, що перераховується, відповідає цілям (завданням) і напрямам діяльності профспілкової організації (ПО).
Нагадаємо, що згідно з п.п. 133.4.2 ПКУ неприбутковим профспілковим організаціям дозволено використовувати отримані доходи виключно за двома напрямами — на фінансування витрат на утримання організації та реалізацію цілей (завдань) і напрямів діяльності, визначених її статутними документами .