Шановні колеги!
З глибоким сумом повідомляємо, що 1 грудня 2025 року пішов із життя Цибенко Василій Миколайович — відданий профспілковий активіст, колишній заступник голови Київської міськпрофради та багаторічний керівник Фонду соціального страхування України.
Його праця, мудрість і незламна відданість соціальній справедливості стали взірцем служіння людям. Василій Миколайович був людиною великого серця, яка вміла підтримати, вислухати та знайти рішення там, де інші бачили лише труднощі. Його чесність, людяність і відповідальність назавжди залишаться в пам’яті всіх, хто мав честь працювати поруч.
Кремація відбудеться 3 грудня о 11:30 на Байковому кладовищі.
Поминальний обід — о 14:00 за адресою: проспект Берестейський, 118.
Вічна пам’ять світлій людині, чиє життя стало прикладом доброти, професіоналізму та служіння людям. Нехай спочиває з миром, а наші серця збережуть найкращі спогади про нього.

