Під час засідання розглядалося 10 справ колишніх працівників ВАТ «Київхімволокно»; ПАТ «Біофарма»; ПАТ «Екостандарт»; Заводу залізобетонних виробів Домобудівного комбінату № 3; відокремленого підрозділу СБУ-30 ПАТ Трест «Київміськбуд-1» ім. М.П. Загороднього; Київської ТЕЦ-5 ПАТ «Київенерго».
За результатами засідання, Комісія частково підтвердила стаж колишнім працівникам вказаних підприємств, як такий, що, відповідно за Списками № 1, № 2 за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
На жаль, були і відмови у підтвердженні стажу роботи з низки поважних причин, зокрема, оскільки посади та професії не передбачені Списками, відсутності заробітної плати, відсутності атестації робочих місць, оскільки місце роботи та посада не передбачені Списками тощо.
За кожним рішенням – людська доля. Тому головна робота профспілки на підприємстві – змусити роботодавця належним чином виконувати законодавство України, щоб наймані працівники отримували достойну пенсію за свою нелегку працю, мали право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
Відділ з соціально-економічних відносин
та соціального діалогу

