вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1269097
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
126
344
126
8874
1269097

Час: 2024-06-17 06:27:48
Visitors Counter

 

19 грудня 2017 р. відбулося чергове засідання Президії Київської міської ради профспілок, яке провели Голова Міськпрофради Валентин Мельник та його заступник Олена Панова.

imgonline com ua CompressBySize OM79b01md2hkhYx
На порядку денному були такі питання:
1. Про звернення Київської міськпрофради до Кабінету Міністрів України щодо відновлення держрегулювання цін на соціально значущі продовольчі товари (доповідач – заступник Голови Міськпрофради Панова О.Л.).
2. Про переукладення контрактів з директорами спортивних закладів Київської міської ради профспілок (доповідач – радник Голови Міськпрофради Нагорний О.О.). 

imgonline com ua CompressBySize 720Stn0i7EwVRr
Під час обговорення другого питання члени Президії підтримали пропозицію Голови Профспілки працівників державних установ м. Києва Почтового В.С. клопотати перед Президією Міськпрофради щодо відзначення роботи директорів спортивних закладів Київської міської ради профспілок та нагородження їх почесними грамотами за плідну й сумлінну працю. 
З усіх питань були прийняті відповідні постанови.

imgonline com ua CompressBySize UrwC0WPhDA4

Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник поінформував присутніх щодо результатів засідань, які відбулися в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві, та питань, що там розглядалися, а саме: зміни до бюджету та визначення граничної ціни на ліжко-місце для осіб, які проходять реабілітацію (600 грн.). Зокрема зазначив, що у м. Києві наявні 50 медичних установ, а послуги з реабілітації надають лише три медичні установи. За результатами цих засідань було вирішено продовжити переговори та консультації щодо обрання керівника Управління виконавчої дирекції ФСС України у м. Києві (наразі ще не призначено керівників Управлінь виконавчої дирекції ФСС України у трьох регіонах, у т.ч. у Києві).
Також Мельник В.П. поінформував про засідання, яке відбулося в ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» з обговорення питання щодо запровадження для членів профспілок соціальної картки ФПУ – з метою мотивації збільшення профспілкового членства. Вартість цієї соціальної картки на рік – 40 грн., її власникам надається спектр певних послуг із знижками (зокрема в санаторно-курортних закладах ФПУ).
Голова Правління Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» Орисенко Т.М. поінформувала учасників засідання щодо акційних пропозицій Кредитної спілки та закликала долучатися до послуг, які надає «Профспілкова скарбниця».

imgonline com ua CompressBySize SGlxX7vnFarM2
Начальник Управління з гуманітарних питань Міськпрофради Литвин Л.І. доповіла про стан підготовки до Новорічно-Різдвяних свят і закликала активніше брати квитки на цікаві дитячі вистави.

imgonline com ua CompressBySize yLl8AVtEnj

imgonline com ua CompressBySize IZ16EfjKUoUHtO

imgonline com ua CompressBySize QwV8qZIeh1V

imgonline com ua CompressBySize Ml5FhavjDpD