вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1269179
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
208
344
208
8956
1269179

Час: 2024-06-17 07:25:08
Visitors Counter

 

нар1На порядку денному були розглянуті та обговорені питання:
1. Про зміну системи оплати проїзду у міському пасажирському транспорті (метрополітені, фунікулері, трамваях, тролейбусах та міській електричці), який працює у звичайному режимі руху – про проєкт Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху»
(доповідачі: Стрижиус О.В. – заступник директора Департаменту економіки та інвестицій; Писана О.Г. – фахівець КП «ГІОЦ», та фахівець Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій).нар дама
2. Про запровадження ПрАТ «Київводоканал» та КП «Київтеплоенерго» щоквартальних внесків для мешканців багатоповерхових будинків за обслуговування, ремонт та повірку будинкових приладів вузлів комерційного обліку холодної та гарячої води, опалення (доповідач - Стрижиус О.В. – заступник директора Департаменту економіки та інвестицій КМДА).
3. Про попереджувальну акцію-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України, що відбулася 05 лютого 2020 року
ц.р. (доповідач - Лобова А.П. – начальник Управління організаційно-інформаційної роботи Київської міськпрофради).
4. Про проведення 2-4 березня ц.р. Конкурсу рукоділля (доповідач - Литвин Л.І. – начальник Управління з гуманітарних питань Київської міськпрофради).

Під час обговорення першого питання, Голова Київської міської профспілки працівників комунального транспорту, транспортної інфраструктури та безпеки руху Моцюк В.Д. зазначив щодо великої корупційної складової у вартості пластикової проїзної картки (вартість якої 50 грн.), звільненні кондукторів, необхідності укладення договорів з перевізниками. Було вирішено надіслати звернення до Голови КМДА Кличка В.В., де зазначити ці проблеми.
В ході обговорення другого питання, Голова Міськпрофради Мельник В.П. звернув увагу представників КМДА, що оскільки кияни є платниками податків, то доцільно було би в міському бюджеті виділити окрему строку щодо спрямування фінансування на компенсацію внесків за обслуговування загальнобудинкових вузлів комерційного обліку води та тепла.
Також Голова Міськпрофради Мельник В.П. поінформував щодо проведення 14 лютого ц.р. в Будинку спілок Конференції з питання обговорення сучасного стану українських спілок; 12 лютого в приміщенні КМДА (Хрещатик, 36, кімната 514) о 15.00 Громадська рада при КДМДА організовує обговорення законопроекту № 2708 «Про працю». Запросив колег взяти участь у цих заходах. Також звернувся з проханням надати інформацію щодо наявності заборгованості із заробітної плати на підприємствах.

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу

нар вика

нар2 общ