вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1269086
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
115
344
115
8863
1269086

Час: 2024-06-17 06:20:01
Visitors Counter

 

онОрганізатори заходу – Комітет з питань промисловості, розвитку підприємництва, торгівлі, комунальної власності, майна та комунальних підприємств Громадської ради при КМДА, за ініціативи Громадської ради при Дніпровській РДА, при підтримці Координаційного комітету Громадських рад міста Києва. Модератор заходу: Олександр Лисенко – Голова комітету з питань промисловості, розвитку підприємництва, торгівлі, комунальної власності, майна та комунальних підприємств Громадської ради при КМДА.
Засідання відбулося за участі широкого кола представників – науковців, роботодавців, профспілок, Українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати, Департаменту соціального політики КМДА, Головного управління Держпраці у Київській області, громадських організацій тощо.
Організатори заходу запрошували на засідання Голову Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову, Міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, народного депутата України Наталію Королевську, представників Мінекономіки та Мінсоцполітики. Проте, ніхто з цих запрошених участь у засіданні Круглого столу не приймав.
Майже всі учасники під час своїх виступив наголошували на низці негативних положень у вказаному законопроекті, порушенні прав профспілок, необхідності тристороннього соціального діалогу роботу над справедливою трудовою реформою спільно з всеукраїнськими репрезентативними об’єднаннями профспілок і об’єднаннями роботодавців у повній відповідності до Конституції України та Конвенцій МОП, повної відсутності у проєкті гарантії на працю та інших негативних наслідків для працівників та економіки країни.
За результатами засідання, Громадська рада при КМДА підготує відповідне Звернення до Київради щодо підтримки позицій учасників Круглого столу, та з рекомендацією Київраді звернутися до Уряду, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Мінекономіки щодо недопущення прийняття вказаного законопроекту у запропонованій редакції та необхідності його доопрацювання всіма сторонами соціального діалогу задля роботи над справедливою трудовою реформою.

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу

он1