вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
512620
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
281
804
4090
512620

Час: 2019-07-18 00:00:01
Visitors Counter

Важливо !

смешко72 липня 2019 року Київська міська рада профспілок організувала й провела зустріч членів профспілок м. Києва з ІГОРЕМ СМЕШКО – Головою політичної партії «Сила і Честь», який раніше працював на посадах першого військового аташе незалежної України в США та Швейцарії, начальника Головного управління військової розвідки Міністерства оборони України, Голови СБУ, Надзвичайного і Повноважного Посла, доктор технічних наук, генерал-полковник, та членами його команди – докторами медичних, технічних, юридичних наук, професорами, заслуженими діячами України.

IMG 6aa2c0134a3c99e9fd070ef39818f9d6 V2 липня 2019 року в Київській міськпрофраді відбулася робоча нарада з технічними інспекторами праці членських організацій та організацій прямого підпорядкування, яку організувала й провела начальник Управління з охорони праці та захисту трудових відносин Міськпрофради Світлана Пількевич.
Під час заходу С.В. Пількевич поінформувала присутніх щодо змін та доповнень до діючих нормативно-правових актів з питань охорони праці, введення в дію з 1 липня 2019 року Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, надала відповіді на запитання учасників наради.
В свою чергу, технічні інспектори праці обмінялися думками, обговорили нагальні проблеми та поінформували щодо роботи з питань охорони праці, яка ними проводиться.

26 червня 2019 року Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник взяв участь у розширеному засіданні Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке відбулося у Колонній залі КМДА.

На порядку денному були розглянуті та обговорені питання:
1. Про хід виконання бюджету міста Києва на 2019 рік та Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018 – 2020 роки (в частині 2019 року) (доповідачі: Репік В.М. – директор Департаменту фінансів; Мельник Н.О. – директор Департаменту економіки та інвестицій).
2. Про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності м. Києва, які фінансуються за рахунок міського бюджету (доповідач: Колтик О.Т. – директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту).
За результатами Колегії підготовлено відповідне Рішення, яким надано низку доручень відповідним Департаментам, керівникам підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

28 dms 01 724x0 803

ШАНОВНІ КОЛЕГИ - ПРОФСПІЛЧАНИ!

ВІД УСІЄЇ ДУШІ ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
Ухвалена 28 червня 1996 року Конституція України стала вінцем становлення української державності. Визнаний світовою спільнотою як один з найбільш демократичних і гуманних Основний закон створив передумови для розбудови держави, в якій переважає буква і дух закону, а верховенство права визначає та гармонізує людські взаємини.
Нині, у часи важких випробувань, що випали на долю українського народу, пізнавши біль непоправних втрат і заплативши високу ціну за збереження єдності нашої Батьківщини, ми особливо гостро усвідомлюємо важливість і життєву потребу належної реалізації положень Основного закону.
Бажаємо доброї долі, мирного неба, твердості духу українському народу та процвітання нашій вільній, незалежній, єдиній державі!

Голова Київської міськпрофради       Валентин Мельник

держ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ПРОФСПІЛЧАНИ, ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ!
ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!
Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.
Висловлюємо Вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність ми будуємо сучасну незалежну європейську державу.
Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни та розв’язанню повсякденних проблем.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України.

Голова Київської міськпрофради        Валентин Мельник

14 червня 2019 року заступник Голови Київської міськпрофради Тетяна Орисенко взяла участь у розширеному засіданні Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке відбулося в Колонній залі КМДА.
На порядку денному були розглянуті питання:
1. Про хід підготовки закладів освіти міста Києва до нового 2019/2020 навчального року (доповідач - Фіданян О.Г. – директор Департаменту освіти і науки; співдоповідачі: голови районних в м. Києві державних адміністрацій).
2. Про підготовку бюджету міста Києва на 2020 рік (доповідач - Репік В.М. – директор департаменту фінансів; співдоповідач - Мельник Н.О. – директор Департаменту економіки та інвестицій).
3. Про порушення термінів розгляду справ суб’єктами надання адміністративних послуг (доповідач - Шамрай Н.В. – директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг).
За результатами Колегії підготовлено відповідне Рішення, яким надано низку доручень відповідним Департаментам, головам районних в м. Києві державних адміністрацій.

кмтсер413 червня 2019 року в Київській міській державній адміністрації відбулося чергове засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради, яке провів Валентин Мельник - голова Київської міськпрофради, голова КМТСЕР у 2019 році.
Участь у засіданні взяла заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

охоронаШАНОВНІ КОЛЕГИ-СПІЛЧАНИ, МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!
З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.
Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова Київської міськпрофради Валенитин Мельник

12 червня ц.р. Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник та його заступник Тетяна Орисенко взяли участь у засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в м. Києві, що відбулися в Київській міськдержадміністрації під головуванням заступника Голови КМДА Марини Хонди.

11 червня 2019 року відбулася нарада з керівниками членських організацій Київської міської ради профспілок, яку провів Голова Міськпрофради Валентин Мельник.