вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
653572
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
155
234
389
5645
653572

Час: 2020-11-24 08:51:30
Visitors Counter

Важливо !

11111День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
В цей день необхідно донести до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддати належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

електор
Київська міськпрофрада виступила категорично проти прийняття постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з передачі електроенергії та послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ПРАТ «НЕК «Укренерго» на 2021 рік, якими передбачено суттєве підвищення тарифів на вказані послуги для промисловості.

Зазначені проєкти постанов НКРЕКП оприлюднені на сайті Комісії для громадського обговорення.
У своєму зверненні до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Київська міськпрофрада наголосила, що в ситуації, коли Україна та Київ спільними зусиллями держави, профспілок і роботодавців борються з пандемію коронавірусу COVID-19, коли в країні діють обмежувальні заходи, будь-яке підвищення тарифів є категорично неприпустимим, оскільки це призведе до ще більш стрімкого падіння економіки, зростання безробіття і соціального вибуху. Промисловість просто не витримає чергового підвищення тарифів!
Київська міськпрофрада зазначила у листі до НКРЕКП, що в період коронакризи влада має підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення тарифів на електроенергію.

вруЗахищаючи людину праці, Київська міськпрофрада постійно порушує перед керівництвом держави питання щодо соціального захисту працюючих. Зокрема, це стосується питання втрати роботи у період пандемії коронавірусу в зв’язку з припиненням господарської діяльності суб’єктів господарювання.

Чинним законодавством на сьогодні передбачено, що якщо найманий працівник отримує пенсію, то він не має права на допомогу по частковому безробіттю.

Враховуючи несправедливість даної ситуації по відношенню до працюючих соціально вразливих верст населення, оскільки вони є застрахованими особами, із заробітної плати яких сплачуються податки до бюджету в повному обсязі, Київська міськпрофрада зверталася до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з вимогою внести відповідні зміни в діюче законодавство з метою уникнення дискримінації найманих працівників.

колдоговірЗгідно постанови Президії Київської міськпрофради від 28.05.2019 № П-54-2, підведені підсумки Конкурсу на кращий колективний договір та краще підприємство з охорони праці серед підприємств, установ та організацій м. Києва, що входять до складу Київської міськпрофради.

мел ор27 жовтня 2020 року в Київській міськпрофраді в режимі відеоконференції (онлайн) з використанням системи ZOOM відбулося чергове засідання Президії, яке провів Голова Київської міськпрофради Валентин Мельник.

126 жовтня 2020 року в Київській міськпрофраді відбулося засідання Комісії з проведення Конкурсу на кращий колективний договір серед підприємств, установ та організацій м. Києва, що входять до складу Київської міськпрофради.
Захід провела заступник Голови Київської міськпрофради Тетяна Орисенко.

Орисенко и ЧХНапередодні відзначення Міжнародного Дня боротьби з бідністю, Київська міськпрофрада спільно з Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України провела соціальну акцію «Марафон вдячності» для ветеранів профспілкового руху міста Києва, а саме надання їм адресної матеріальної допомоги (продуктові та гігієнічні набори).
Від імені організаторів, щиро зичимо нашим ветеранам прожити довгі роки під мирним небом, при відмінному здоров’ї в оточенні любові, добра і вдячності!

16.10 Карантин продовженоУряд подовжує дію адаптивного карантину до кінця цього року, оскільки це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців.
Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів України на позачерговому засіданні Уряду 13 жовтня 2020 року.

Кредита спілкаШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ЧЛЕНИ КРЕДИТНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ!
ЧЛЕНИ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ «ПРОФСПІЛКОВА СКАРБНИЦЯ»!
ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК!
У цей день від душі бажаємо подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги.
Ми впевнені, що головним пріоритетом діяльності Кредитної спілки «Профспілкова скарбниця» є захист інтересів членів профспілок міста Києва, які є нашим найціннішим здобутком.
Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, доброта та щедрість приносять вам людську шану та повагу!
РАЗОМ – МИ СИЛА!
За детальною інформацією про роботу профспілкової кредитної спілки звертатися за посиланням на сайт КС «Профспілкова скарбниця»: http://ksps.com.ua/

Голова Київської міськпрофради – Валентин Мельник

До Київської міськпрофради надходять звернення від членів профспілок м. Києва з проханням втрутитись у ситуації, що стосуються порушень соціального захисту вразливих верств населення у період втрати ними роботи у період пандемії коронавірусу в зв’язку з припиненням господарської діяльності суб’єктів господарювання.
Зокрема, якщо найманий працівник отримує пенсію по інвалідності, то він має повернути допомогу по частковому безробіттю, яку йому перераховували протягом зупинки господарської діяльності роботодавця.
Дана ситуація є несправедливою та дискримінаційною по відношенню до працюючих соціально вразливих верст населення. Вказаний працівник є застрахованою особою, із заробітної плати якого сплачуються податки до бюджету в повному обсязі.
Враховуючи вищевикладене, Київська міськпрофрада звернулася до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з вимогою внести відповідні зміни в діюче законодавство з метою уникнення дискримінації найманих працівників.