вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
507414
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
531
257
1274
7652
507414

Час: 2019-06-26 18:54:46
Visitors Counter

Важливо !

26 вересня 2018 року в Київській міськпрофраді відбулося засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.
Головував на засіданні Антонюк Андрій Сергійович, Голова КМТСЕР, Голова СПО роботодавців в м. Києві, Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва.

DSCN7200На порядку денному розглянуто та обговорено питання:
1. Про стан реалізації Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (зокрема, з питань наслідків втрати робочих місць працівників житлової системи міста) (доповідачі: Радченко В.М., начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА; Стрижиус О.В., заступник директора Департаменту економіки та інвестицій КМДА; Москалевський С.В., начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю при КМДА).
2. Про стан виконання міських цільових галузевих програм у сфері охорони здоров’я (доповідач: Лепський Г.В., заступник директора Департаменту охорони здоров’я КМДА).
3. Інформація про хід підготовки до укладення Територіальної угоди на 2018-2020 рр. (доповідач:Мельник В.П., голова Київської міської ради профспілок).
Зокрема, з першого питання доповідачі поінформували, що згідно Закону України за № 2454-VIII до 1 травня 2019 року відтерміновується дія норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо води, тепла, електрики, газу та поводження з відходами (які мали набути чинності з 10.06.2018), оскільки Уряд не встиг підготувати всі підзаконні акти. На 1 серпня 2020 року перенесено початок дії норми про штрафи для компаній за порушення термінів встановлення лічильників на тепло, гарячу і холодну воду. Проте, на сьогодні мешканці не поспішають з вибором управителів, згідно законодавству з 01.05.2019 люди повинні будуть обирати модель надання послуг, але споживачі не розуміють як буде проходити практична реалізація реформ. КМДА надіслано низку звернень до Мінрегіону з проханням надання роз’яснень.

DSCN7214

За результатами обговорення питань вирішено:
1. Міській владі розглянути питання щодо розробки Плану (міської цільової програми) надання матеріальної допомоги старим житловим будинкам.
2. Міській владі продовжити роботу по виготовленню актів відведення земельних ділянок по кожному будинку комунальної власності та передбачити на наступний рік кошти в місцевому бюджеті для здійснення цієї роботи.
3. Враховуючи незрозумілість стану реалізації Закону України «Про житлово-комунальні послуги», міській владі інформувати соціальних партнерів щодо змін та потенційних ризиків.
4. У разі необхідності прийняття Сторонами соціального діалогу відповідних рішень, скликати засідання КМТСЕР.
5. СПО роботодавців м. Києва звернутися до соціальних партнерів з проханням щодо проведеня роз'яснювальної роботи серед спілчан стосовно прискорення обрання громадянами сімейних лікарів та укладення з ними договорів.
6. Київській міськдержадміністрації у двотижневий термін поінформувати Київську міськпрофраду щодо позиції КМДА стосовно неузгоджених спірних положень проекту Територіальної угоди на 2018-2020 роки (щодо заробітної плати працівників освіти та будівництва будинку для освітян по вул. Сєчєнова, 9).

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу