вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
507455
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
572
257
1315
7693
507455

Час: 2019-06-26 19:11:05
Visitors Counter

Важливо !

На порядку денному розглянуто та обговорено питання:

1. Про підсумки участі у Всеукраїнській профспілковій акції 17 жовтня 2018 року (доповідач: Любарець В.В. – начальник Управління майна Міськпрофради ).
2. Про підготовку до проведення Новорічно-Різдвяних заходів для дітей і підлітків в період зимових канікул школярів 2018-2019 рр. (доповідачі: Юрченко Т.В. – головний фахівець Управління з гуманітарних питань Міськпрофради; Віктор Берест – виконавчий директор Фонду мистецтв «Амадеус»).
3. Про підготовку до проведення 27.10.2018 Спартакіади (доповідач: Любарець В.В. – начальник Управління майна Міськпрофради ).

Під час обговорення першого питання керівники членських організацій зазначали, що до них надходять звернення від первинних профспілкових організацій, в яких спілчани висловлюють обурення, що під час проведення 17 жовтня Всеукраїнської профспілкової акції ні Глава Уряду особисто, ні жоден міністр, які у цей час перебували у Будинку Уряду, так і не вийшли до людей.
За результатами обговорення було вирішено:
• звернутися до Федерації профспілок України з пропозицією провести загальні збори голів первинних профспілкових організацій на які запросити керівництво Уряду, міністрів для обговорення проблемних галузевих питань та шляхів їх вирішення.

З другого питання порядку денного, запрошений на засідання виконавчий директор Фонду мистецтв «Амадеус» Віктор Берест запропонував відвідати дитячу новорічну виставу «Аліса і країна чудес», яка буде проводиться 23 та 24 грудня в Центрі культури та мистецтв клубу СБУ (вул. Іринінська, 6). Заявки на участь в цьому новорічному дитячому заході приймаються Управлінням з гуманітарних питань Міськпрофради до 1 листопада 2018 року.

Начальник фінансового Управління – головний бухгалтер Міськпрофради Інна Лінчевська поінформувала, що 22 листопада о 10.00 в залі засідань Міськпрофради для головних бухгалтерів членських організацій та організацій прямого підпорядкування відбудеться інформаційно-консультаційний захід огляду останніх новацій в бухгалтерському та податковому обліку.

Начальник Управління майна Міськпрофради Володимир Любарець поінформував, що до Міськпрофради звернулася Федерація профспілок України з проханням провести передплату газети «Профспілкові вісті», та закликав членські організації провести відповідну роботу серед своїх спілчан.

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу