вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
631626
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
199
134
2763
6712
631626

Час: 2020-09-20 21:10:54
Visitors Counter

Важливо !


У зв’язку із змінами у складі сторони держави правління Фонду (розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 р. №385-р) обрано головою правління Фонду Котика Євгена Дмитровича (перший заступник Міністра соціальної політики України) та внесено зміни до персонального складу постійних комісій правління Фонду.
Внесено зміни до Регламенту роботи правління Фонду соціального страхування, яким передбачено, що як виняток, у період карантину чи введення надзвичайної ситуації, пов’язаних із проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби, голова правління може скликати екстрені засідання правління Фонду у режимі реального часу (онлайн) за один робочий день до його проведення.
Також правлінням Фонду створено тимчасову комісію з числа членів правління Фонду з метою вивчення питання щодо дотримання директором виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Думою О.О. законодавства України про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування за минулий період, та до 15 травня ц.р. підготувати відповідну інформацію для розгляду на засіданні правління Фонду. На період роботи Тимчасової комісії Думу О.О. відсторонено від виконання обов’язків директора виконавчої дирекції.