вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
647135
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
47
286
1006
11134
647135

Час: 2020-10-28 03:47:30
Visitors Counter

Важливо !


Київська міська рада профспілок звернула увагу, що положення Аналізу містять протиріччя діючому законодавству України та ініціативам Президента України стосовно створення центрального органу виконавчої влади з питань оборонно-промислового комплексу (ОПК) та Мінпрому. Реалізація запропонованого проекту призведе до втрати самостійності підприємств авіаційної галузі, зокрема, ДП «Антонов», а потім до їх знищення. Як наслідок, тисячі працівників втратять робочі місця.
Керуючись бажанням покращення обороноздатності України, враховуючи надпотужний потенціал ДП «Антонов» та перспективи розвитку авіабудівної галузі в світі, Київська міськпрофрада вимагає від Президента та Уряду: виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають корпоратизації та приватизації. Заборонити на законодавчому рівні його подальшу приватизацію. Забезпечити збереження колективу професіоналів підприємства, робочі місця, соціальний захист працівників.
Крім того, було зазначено, що необхідним кроком є також затвердження державної програми розвитку авіаційної промисловості України та створення центрального органу виконавчої влади з компетенцією міністерства з питань формування і реалізації державної політики ОПК, якому підпорядкувати, насамперед, підприємства авіапромисловості, виключивши їх зі складу ДК «Укроборонпром».

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу