вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-272-11-47

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?
692971
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
224
151
224
3631
692971

Час: 2021-04-12 16:40:04
Visitors Counter

Важливо !

    24.02.2021 в Будинку профспілок відбулося засідання членів Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), що надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів, на якому розглянуто пропозиції ПАТ «Укртелеком» щодо перегляду Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Участь у засіданні взяла завідувач відділу соціально-економічних відносин та соціального діалогу Київської міськпрофради Ольга Александрова, яка є членом Робочої групи.
Під час заходу було заслухано презентацію представників ПАТ «Укртелеком»: директора Департаменту регуляторного забезпечення Андрія Каленського та юриста-консультанта взаємодії з регуляторними органами Оксани Панасенко.
   ПАТ «Укртелеком» запропоновано збільшення тарифів для всіх категорій абонентів (для населення та юридичних осіб - без погодинної оплати телефонних розмов та з погодинною оплатою телефонних розмов) в середньому на 10% (розмір підвищення тарифів в гривнях складає від 5,97 грн до 6,71 грн).
    За інформацією Товариства, підставами для перегляду тарифів є підвищення рівня мінімальної заробітної плати; зміна ставок орендної плати; зміна цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, які впливають на рівень планової собівартості операторів; змін ставок і податків та інших обов’язкових платежів. У разі введення з 01.07.2021 нового рівня граничних тарифів на абонентну плату за користування телефоном, за попередніми розрахунками «Укртелеком», це надасть можливість Товариству отримувати щомісячно додатково 16,4 млн грн; збільшити надходження до Державного бюджету України на 39,5 млн грн.\рік.
   За результатами засідання, члени Робочої групи, заслухавши презентацію та обговоривши надіслані Товариством матеріали та розрахунки, зобов’язали ПАТ «Укртелеком» надати профспілкам додаткову інформацію: динаміку заробітної плати по категоріям працівників; напрямів використання прибутку, отриманого від останнього підвищення тарифів; соціального забезпечення працівників; даних рівня заробітної плати топ-менеджерів; динаміки зміни кількості працівників.
   Повторне засідання Робочої групи, на якому буде прийнято остаточне рішення, заплановане на 01 березня 2021 року.

Відділ соціально-економічних відносин та соціального діалогу