вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1253455
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
187
515
702
13681
1253455

Час: 2024-05-21 08:07:26
Visitors Counter

 

IMG 95eb63d9c27d79a6a0383e3b8c3851ea VЗ метою організації змістовного дозвілля дітей та підлітків під час зимових канікул, Київська міськпрофрада з 02 по 04 січня в приміщенні Палацу спорту організувала проведення «Головної профспілкової ялинки міста» з врученням солодощів для дітей.
Феєричне шоу «Три стихії» Ватерленд, де вперше на одній сцені зустрілись три стихії: вода, вогонь і повітря - вразили глядачів карколомними трюками, балетом на воді та в повітрі.

изображение viber 2021 10 27 12 40 07 439З метою популяризації кращих традицій, звичаїв і обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля дітей та підлітків під час зимових канікул, щорічно Київська міськпрофрада організовує проведення «Головної профспілкової ялинки міста» з врученням солодощів для дітей.
Враховуючи перерву в проведенні дитячих святкових заходів у зв’язку із тривалим карантином в минулому році, постала необхідність провести святкові Новорічно - Різдвяні заходи для дітей під час зимових шкільних канікул цьогоріч.

 

21 березня 2015 року на Трухановому острові за ініціативи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської міської ради профспілок і Громадського об’єднання «Труханів острів» була проведена толока «Зелена перлина» в якій взяли участь тренери та вихованці ДЮСШ і спортивних товариств, молоді спортсмени – вихованці ДЮСШ, працівники комунальних господарств і мешканці столиці. Багато хто з киян цього дня прийшли на Труханів острів сім’ями для участі у толоці.

В суботнику взяли участь представники Київської міської ради профспілок,управління сім’ї, молоді та спорту КМДА, а також тренерсько-викладацький персонал ДЮСШ, молоді спортсмени – вихованці ДЮСШ.

Радісним настроєм та дитячими посмішками була наповнена концертна зала Федерації профспілок України. Адже там, Київська міська рада профспілок завершувала традиційний конкурс-огляд художньої самодіяльності та творчості серед дітей столиці «ЗОРЕПАД НАДІЙ - III», в якому взяли участь понад 300 талановитих дітей.

Учасники конкурсу подарували організаторам, батькам та гостям свята чудовий гала-концерт, який за своє насиченістю та майстерністю не поступився б жодним професійним артистам. У відповідь вдячні слухачі обдаровували молоді обдарування щирими оплесками.

В конкурсі-огляді брали участь дитячі художні колективи та окремі виконавці у жанрах:
• декоративно-прикладне мистецтво:
   - вироби та вишивка з бісеру,
   - вишивка,
   - вироби з допоміжних матеріалів;
• образотворче мистецтво;
• хореографія: бальні, народні, сучасні танці;
• гра на музичних інструментах;
• вокальне мистецтво (народний, академічний, естрадний спів);
• художнє читання.

 

27 квітня, на сцені великої зали Будинку спілок відбувся другий фестиваль-конкурс «Зорепад надій», що його організувала і провела Київська міська рада профспілок і її членські організації.

Понад 400 учасників віком від 7 до 18 років - діти членів профспілок - отримали можливість проявити свої здібності у різних жанрах декоративно – прикладного (вироби з бісеру та вишивка, вироби з допоміжних матеріалів), образотворчого, вокального, хореографічного мистецтва, а також у жанрах художнього слова та музично-інструментального виконання. І довели, що вони справжні таланти. Бо прекрасно відчувають музику, прекрасно рухаються, мають неабиякий смак до літературного слова.

Як і торік, переможених сьогодні не було. Усі учасники отримали заслужені нагороди – дипломи, подяки, різноманітні призи, у тому числі і призи глядацьких симпатій. Про це потурбувалися організатори фестивалю – голови галузевих профспілок, Федерація профспілок України і Київська міська рада профспілок.

Але поза цим, головним подарунком для юних артистів сьогодні були бурхливі оплески, якими зустрічали їхні виступи глядачі в залі. І свято відбулось. Фестиваль призначив зустріч у новому році.

 

01.06.2011 року в залі ФПУ відбувся перший конкурс – огляд дитячої художньої самодіяльності та творчості «Зорепад надій» серед дітей членів профспілок м. Києва, організований Об’єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві „Київська міська рада профспілок ” за сприянням Фонду культури Федерації Профспілок України.

Профспілки міста надали можливість 120 дітям проявити свої таланти в різних жанрах художньої самодіяльності, декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва.

Під час проведення заходу було створено святкову атмосферу в залі та гарний настрій присутніх дітей та гостей.

Учасники конкурсу були представлені профспілками:
працівників зв’язку,
нафтової та газової промисловості,
житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення,
охорони здоров’я,
освіти і науки України,
підприємців торгівлі, ресторанного господарства, послуг та суміжних сфер діяльності,
державних установ м. Києва,
будівництва і промисловості будівельних матеріалів,
ППО ВАТ «Київський мотоциклетний завод».

Всі діти отримали подарунки від організаторів конкурсу. За результатами оцінки журі були визначені переможці в кожній номінації та віковій групі дітей.

Переможці, яким було присвоєно перше місце отримали сертифікати на путівки до дитячих оздоровчих закладів. Цінні подарунки отримали призери за друге та третє місце.

Фонд Культури Федерації Профспілок України вручили Гран - Прі та призи глядацьких симпатій.