вул. Хрещатик, 16, м.Київ, 01001
+380-44-351-21-56

Опитування

Чи вважаєте Ви обгрунтованими тарифи на житлово-комунальні послуги для населення?

Газета

01 GAZETA KP gruden 6 stor 2023 page 0001
1269192
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
221
344
221
8969
1269192

Час: 2024-06-17 07:36:05
Visitors Counter

 

У ході зустрічі китайські колеги ознайомили гостей зі структурою Федерації профспілок китайської столиці та головними напрямками роботи профспілок Пекіна. Китайські профспілки працюють разом з урядом країни над вирішенням питань економічного розвитку держави, побудовою соціальної стратегії, юридичними питаннями, програмою підготовки та перепідготовки кадрів, спортом, оздоровленням. У всіх регіонах створено автоматизовані інформаційно-консультативні сервісні Центри обслуговування трудящих. Всі члени профспілок мають іменні пластикові картки, завдяки якім вони мають різноманітні пільги та знижки.

У свою чергу, представники Київських профспілок повідомили про головні напрямки роботи КМРП. Так, Валентин Мельник розповів про тристоронню угоду - основоположний документ, що укладається між КМРП, роботодавцями та міською адміністрацією Києва, про соціальні програми, про діяльність Молодіжної ради, про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей, про Київську профспілкову ялинку ,про програми й досягнення в спорті.

Підводячи деякий підсумок, сторони зійшлися на думці, що цілі і завдання профспілкової роботи у КМРП і ПФП в цілому дуже схожі, різними можуть бути лише деталі. Це ще раз підтверджує спільність інтересів, цілей і завдань профспілкового руху в усьому світі: боротьба за дотримання основних прав робочої людини, і, мабуть, головного права - права на гідну працю і гідну оплату труда.

На завершення сторони підписали Меморандум про співпрацю та обмінялися пам'ятними подарунками.